توسعه xPoP و رشد قیمت XRP

توسعه xPoP و رشد قیمت XRP

به دنبال توسعه بانک ملی قطر و توسعه xPoP، قیمت XRP می تواند به 1.5 دلار برسد.

 

چند ماه گذشته برای اعضای انجمن XRP و شرکت Ripple جالب بوده است. هنوز شکایت SEC در جریان است، با این حال XRP قیمت خود را حفظ کرده است و ممکن است به سرعت به 1.5 دلار برسد.

دیدن بازارهای مختلف ارزهای دیجیتال در آخر هفته خوب است. بیشتراوقات روزهای شنبه و یکشنبه بازارها بدون هیچ دلیل مشخصی دچار نزول می شوند. امروز کمی متفاوت به نظر می رسد، ناظران قیمت XRP از وضعیت در حال حاضر خوشحال خواهند شد، زیرا افزایش 11 درصدیقیمت امروز بیش از حد قابل احترام است، این تداوم تجمع، چالش برانگیز خواهد بود.

همچنین XRP در حال رشد با بیت کوین است. جفت XRP/BTC نیز 10.7 درصد رشد داشته است. دیدن معاملات XRP به صورت آفلاین از طریقکدهای QR نیز بسیار جالب است. تیم XRP Ledger Labs راه حل رفع نیاز به اتصال به اینترنت هنگام پخش از طریق XRP Ledger، را ارائه کرده است.

اگرچه xPoP هنوز در مرحله نمونه اولیه است، اما نباید پتانسیل اینفناوری را دست کم بگیرید. XR Ledger پشتیبانی بومی اثبات پرداخت ها را ارائه می دهد و عملکرد آفلاین یک مورد کاربردی جذاب است. اینبدان معناست که می توان در ماشین ، حمل و نقل عمومی و غیره معاملات خود را انجام داد. ممکن است این گزینه فوراً روی قیمت XRP تأثیرنگذارد، اما نباید تاثیر آن را دست کم گرفت.

مشارکت و همکاری هنوز برای آینده ریپل و قیمت XRP ضروری است. به عنوان مثال یک شریک جدید در بانک ملی قطر برای افزایش پرداخت های فرامرزی با XRP مشارکت می‌کند. ظاهرا این مشارکت شامل استفاده از XRP به عنوان دارایی نخواهد بود.

 

cryptomode

1400/7/18

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها