توجه به 5 ویژگی بیت کوین در این هفته

توجه به 5 ویژگی بیت کوین در این هفته

توجه به 5 ویژگی بیت کوین در این هفته

5 ویژگی بیت کوین که این هفته به آن ها توجه می‌شود.

بیت کوین در اکتبر 2021 که تحلیلگران آن را به عنوان Uptober یاد کردند، بهترین تحرکات قیمتی را داشته، و هفته جدید را با نوسان آغاز کرده است

  • v اکتبر بهترین ماه سال برای قیمت بیت کوین در سال 2020 تا کنون بوده، با توجه به قیمت بیت کوین و بسته شدن بالاترین سطح کندل ماهانه در تاریخ بیت کوین، PlanB تحلیلگر مطرح قیمت 61 هزار دلار را در ماه اکتبر برای بیت کوین پیش بینی می‌کند. از طرفی Michaël van de Poppe تحلیلگر نیز قیمت 63 هزار دلار را در ماه اکتبر پیش بینی می‌کند.
  • v درجه سختی شبکه برای هشتمین بار متوالی افزایش یافته است و این شرایط از سال 2018 تکرار نشده است. درجه سختی تا 89 تریلیون افزایش خواهد یافت و تنها 3 تریلیون با اوج تاریخی خود فاصله خواهد داشت. همچنین وضعیت هش ریت بیت کوین هم به همین شکل است و در حال حرکت به سمت اوج تاریخی خود است.
  • v در ماه سپتامبر فرصت خرید طلایی در کف (dip) قیمتی برای هولدرها فراهم شد و تا کنون دست به فروش نزده‌اند. بر اساس گزارش منتشر شده توسط صرافی Kraken در هفته گذشته، رشد قیمت تا 67,100 دلار نتوانست باعث ترغیب هولدرهای بلندمدت به فروش بیتکوین‌های خود شود. به عبارت دیگر، کاهش عرضه از جانب این هولدرها از رشد قیمتی در ماه گذشته پشتیبانی کرد.
  • v موجودی صرافی‌ها به کمترین حد از اکتبر 2018 رسیده است. در حال حاضر، موجودی صرافی‌ها به 2.47 میلیون بیتکوین رسیده، در حالی که این رقم در آوریل 2020 معادل 3.1 بیتکوین بود.
  • v و آخرین مورد این است که انتظار می‌رود طی هفته جاری بازارها تحت تاثیر انتشار خبر مربوط به آغاز تیپرینگ قرار بگیرد. به گفته Kathy Jones، استراتژیست ارشد در موسسه Charles Schwab ، با توجه به بالا رفتن نرخ تورم در سراسر جهان و اختلال در زنجیره تامین به نظر می‌رسد فدرال رزرو به زودی تیپرینگ را آغاز کند و پس از آن نسبت به افزایش نرخ بهره اقدام کند.

cointelegraph

1400/8/10

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *