تقویت توسعه دهندگان APIهای Polygon

تقویت توسعه دهندگان APIهای Polygon

تقویت توسعه دهندگان APIهای Polygon

NFTPort، توسعه دهندگان APIهای Polygon را تقویت می‌کنند.

از NFTPort به عنوان “Stripe for NFT”  یاد می شود ، و اکنون آنها کلاس جدیدی از API ها را برای حمایت از توسعه دهندگان ایجاد برنامه های NFT در بلاک چین Polygon ارائه می دهند!

در این مشارکت جدید ، NFTPort با Polygon Studios متحد شده است تا در ماموریت خود برای توانمندسازی توسعه دهندگان و شکستن انحصارات بزرگ داده ، کمک کند.

وقتی صحبت از توسعه راه حل های مبتنی بر NFT می شود ، هر توسعه دهنده ای به شما می گوید که در این پروسه راحت تر رفتار کنید. به همین دلیل است که NFTPort با ایجاد زیرساخت NFT که نیاز توسعه دهندگان را برآورده می کند ، پیشقدم شده  و به آن‌ها اجازه می دهد تا به جای ایجاد زیرساخت های پیچیده NFT ، بر روی محصول خود تمرکز کرده و در زمان صرفه جویی کنند.

توسعه دهندگان می توانند داده های Polygon و Ethereum NFT را که شامل قراردادها ، نشانه ها ، دارایی ها ، فراداده و اطلاعات مالکیت است، را به راحتی با API ها پیدا کنند. با استفاده از نقاط پایانی NFTPort ، devs می توانند با یک تماس API هر چیزی را در کمتر از 5 دقیقه به NFT تبدیل کنند.

NFTPort همچنین API های پیشرفته ای برای ساخت موتورهای جستجوی پیشرفته NFT و موتورهای توصیه مبتنی بر AI ارائه می‌دهد. از آنجا که این API ها شامل تشخیص تکراری می شوند ، Polygon اولین بلاک چین خواهد بود که دارای راه حل قوی تشخیص تقلبی NFT است.

 

medium

1400/7/30

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها