تقویت اقتصاد انگلستان توسط Britcoin

تقویت اقتصاد انگلستان توسط Britcoin

تقویت اقتصاد انگلستان توسط Britcoin

آیا Britcoin اقتصاد انگلستان را تقویت می‌کند؟

 

ارزهای دیجیتالی بانک مرکزی (CBDC)  به مرکز توجه بسیاری از دولت‌ها تبدیل شده است ، زیرا ادغام آن‌ها می تواند اکوسیستم های پرداخت موجود در سراسر جهان را به طور اساسی تغییر دهد.

CBDC توسط بانک های فدرال مربوطه اداره می شود و تنها پنج کشور تاکنون نسخه های خود را از این ارزهای دیجیتالی به کار گرفته اند در حالی که چهارده کشور دیگر در حال انجام برنامه های آزمایشی هستند.

در آوریل 202 ریشی ساناک وزیر خزانه داری، از راه اندازی یک گروه کاری بین بانک مرکزی انگلیس و خزانه داری برای بررسی مزایا، کاربردها و خطرات استقرار CBDC خبر داد. CBDC توسط مردم “Britcoin ” نامیده می شد.

برای راه اندازی موفقیت آمیز Britcoin، سیاست‌های مالی جدید دولت ، مقررات و فناوریهای حمایتی نیاز به توسعه دارد و رییس بانک انگلستان از رمزنگاری حمایت نمی‌کند.

از طرفی CBDC دارای چندین مزیت هستند که می‌توانند سیستم پرداخت را متحول کنند، به همین دلیل است که 81 کشور در حال بررسی امکان راه اندازی CBDC هستند.

راه اندازی پوند دیجیتال با ارزش پایدار به مردم امکان می دهد با استفاده از فرم دیجیتال GBP معامله کنند. در حال حاضر ، هنگامی که با کارت یا پلت فرم پردازش پرداخت مانند Google Pay یا Amazon Pay پرداخت انجام می‌شود، در اصل پول از یک حساب بانکی به حساب دیگر ارسال می شود.

 

cryptoglobe

1400/7/25

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در print
Print
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x