تغییر نام فیس بوک برای قراگیری در معرض رمزنگای

تغییر نام فیس بوک برای قراگیری در معرض رمزنگای

تغییر نام فیس بوک برای قراگیری در معرض رمزنگای

فیس بوک قصد دارد برای قراگیری در معرض رمزنگای، نام خود را تغییر دهد.

طبق گزارش منتشر شده در The Verge، فیس بوک  بزرگترین شبکه اجتماعی جهان، در هفته آینده به دنبال تغییر نام خود است. این گزارش نشان می دهد که مارک زاکربرگ بر تغییر نام فیس بوک تمرکز کرده است تا فیس بوک را بیش از یک پلت فرم رسانه های اجتماعی معرفی کند ، و تمرکز اصلی خود را بر روی Metaverse قرار دهد.

به نظر می رسد Metaverse  توجه زاکربرگ را به طور کامل جلب کرده است و عده ای  مدعی هستند که او می خواهد به عنوان معمار اصلی Metaverse  شناخته شود. Metaverse سطح بعدی NFT است که در آن همه چیز یک نماد دیجیتال دارد . گفته می‌شود که تغییر نام تجاری نمادین،  فیس بوک را به همراه چندین برنامه دیگر،  تحت نظر شرکت مادر قرار می دهد.

زاکربرگ از سال 2019 تحت تأثیر اشکال رمزنگاری قرار گرفته است ، اما پس از شکست Diam که قبلا به Libra معروف بود ، فیس بوک قصد دارد به رهبر Metaverse   تبدیل شود. این غول رسانه های اجتماعی در حال حاضر 10 هزار کارمند استخدام کرده است که در جهت توسعه سخت افزارهای مصرف کننده مانند عینک های AR کار می کنند.

در حالی که Libra با انتقاد شدید کنگره آمریکا و نهادهای نظارتی در سراسر جهان روبرو بود ، رویاهای Metaverse می تواند پیشرفت زیادی در دنیای دیجیتال غیرمتمرکز را رقم بزند. فیس بوک امروز سرویس کیف پول دیجیتالی خود با نام NOVI را راه اندازی کرد که نقش مهمی در Metaverse  بازی می کرد. با این حال ، فیس بوک باید مراقب قانونگذاران باشد زیرا کنگره آمریکا از فیس بوک خواسته است از رویاهای دیجیتالی خود دست بردارد و آن را غیرقابل اعتماد می داند.

coingape

1400/7/29

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها