تغییر عقیده استیو کوهن نسبت به رمزارزها

تغییر عقیده استیو کوهن نسبت به رمزارزها

تغییر عقیده استیو کوهن نسبت به رمزارزها

استیو کوهن تغییر عقیده داد، او اکنون طرفدار رمزارزها است

 

طبق گزارش کریپتوپوتیتو کوهن میگوید در واقع پسرش او را متقاعد کرده تا در مورد این صنعت بیشتر تحقیق کند. او از آن زمان تا کنون چندین ماه را صرف ملاقات با افراد آگاه کرده و تا آنجا که می تواند با فناوری و امکانات آن آشنا شده است.

این میلیاردر اکنون به صورت شخصی در صنعت کریپتو سرمایه گذاری کرده است. او پول خود را به Radkl، یک شرکت تجاری کمی برای دارایی های دیجیتال، اختصاص داده است. در حالی که بیزینس خانوادگی او 50 میلیون دلار به شرکت توسعه Metaverse Recur اختصاص داده است.

جالب اینجاست که کوهن به صنعت رمزنگاری علاقه دارد نه فقط یک توکن. در واقع، او پادشاه رمزارزها را کاملاً رد می کند. او هفته گذشته در مصاحبه ای گفت: من به بیت کوین اهمیت نمیدهم. چیزی که برای من اهمیت دارد فناوری پشت بلاک چین است. اینکه چقدر دگرگون کننده است و چقدر می تواند مخرب باشد، مهم است.

استیو کوهن اولین نفری نیست که نظر خود را در مورد دارایی های دیجیتال تغییر می دهد. بعد از اینکه جوردن بلفورت در سال 2018 به مردم هشدار داد تا از بیت کوین دوری کنند. اکنون پیش بینی میکند که بیت کوین میتواند تا پایان سال به 100 هزار دلار برسد. او تنها عرضه محدود این دارایی را نگران کننده ذکر می کند.

1400/6/27

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها