تام لی مدیر شرکت “Global Advisor Fundstrat”  معتقد است که تعلیق ناگهانی بیت کوین توسط “تسلا” میتواند به نفع این ارز رمز نگاری پرچم‌ دار باشد.

در مصاحبه ای با “Insider” مدیر این شرکت استدلال می‌کند که این موضوع می‌تواند بیت کوین را به یک دارایی دیجیتال محافظ محیط زیست تبدیل کند زیرا این صنعت به دنبال راه حل هایی برای رهایی از مسائلی که توسط “تسلا” برای بیت کوین برجسته شده است، می‌باشد.

وی بیان میکند: من فکر نمی‌کنم این مساله باعث شود که نظر مردم نسبت به بیت کوین منفی شود، اما باعث می‌شود مردم روی مشکلات تمرکز کنند و احتمالا به دنبال راه حل هایی تجدید پذیر و روش های کامل کارآمد برای استخراج بیت کوین باشند.

تسلا بیان کرده که به دلیل استفاده بیش از حد بیت کوین از سوخت های فسیلی نگران است و قول داده پس از حل این مشکل، قبول پرداخت های بیت کوین از سر گرفته می‌شود.

“ایلان ماسک” بیان کرد: تسلا هیچ بیت کوینی نمی‌فروشد و ما قصد داریم به محض استفاده از انرژی پایدارتر، از بیت کوین استفاده کنیم.

علی‌رغم این‌که بیت کوین (20 درصد) سقوط کرد، ولی هدف قیمتی آن (100.000 دلار) است. مدیر شرکت “Fundstrat”  اکنون انتظار دارد که قیمت بیت کوین به (125.000 دلار) برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.