تعامل فایل‌کوین و پالیگان

تعامل فایل‌کوین و پالیگان

تعامل فایل‌کوین و پالیگان

راه‌اندازی پل فایل‌کوین-پالیگان

 

محصول جدید تکستایل، پل ذخیره‌سازی کاملا کارآمدی ارائه می‌دهد که می‌تواند اطلاعات را از تمام آدرس‌های پالیگان بدون تبدیل، امضای نهایی یا تبادل‌های پنهانی ذخیره کند. این محصول را می‌توان یک شبکه ذخیره‌سازی غیرمتمرکز در نظر گرفت. در حال حاضر، این محصول در شبکه اصلی پالیگان قابل استفاده است. به علاوه، تکستایل نقشه راهی برای افزایش تدریجی استفاده از این پل و در آخر، نظارت غیرمتمرکز بر آن ارائه داده است.

تعامل‌پذیری به توسعه‌دهندگان امکان می‌دهد تا قابلیت‌های بلاکچین‌های مختلف را بر اساس نیازهای خود ترکیب کنند. فایل کوین، ویژگی‌ها و عملکردهای بیشتری را برای برنامه‌های پالیگان به همراه خواهد آورد که به فضای ذخیره‌سازی غیرمتمرکز و قابل تایید نیاز دارند.

پالیگان و فایل کوین مزیت‌های مختلفی دارند و در ابتدای ظهور قابلیت‌های پروتکل‌های خود هستند.

فایل کوین به کاربران امکان می‌دهد تا از طریق بازاری مطمئن، اطلاعات را ذخیره کنند، اطلاعات را درخواست کنند و آنها را انتقال دهند. filecoin کاملا متن باز است و به کاربران سراسر جهان امکان می‌دهد تا در این شبکه مشارکت داشته باشند. پروتکل فایل کوین، بر بستر سیستم گواه پیشرفته و جدیدی اجرا می‌شود که ترکیبی از گواه اثبات فضا-زمان (PoSt) و گواه اثبات تکرار (PoRep) است.

پالیگان اولین پلتفرم با ساختاری منسجم و استفاده آسان برای مقیاس‌پذیری اتریوم و توسعه زیرساخت آن است. مولفه اصلی آن، Polygon SDK است، چارچوبی منعطف و ماژولار که از ایجاد و اتصال زنجیره‌های ایمن نظیر پلاسما، Optimistic Rollup، zkRollup و سایر موارد و زنجیره‌های مجزا پشتیبانی می‌کند.

 

1400/5/31

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها