تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink و Uniswap

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink و Uniswap

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink و Uniswap

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink و Uniswap

 

در حال حاضر Chainlink با 30 دلار معامله می‌شود و پیش بینی می‌شود از 40 دلار عبور کند، Uniswap نیز بیش از 11 درصد سود کرده و منجر به بازیابی قیمت ارزهای رمزنگاری شده است.

مبارزه گاوها برای بازپس گیری کنترل کامل بازار همچنان ادامه دارد، بیت کوین برخی سطوح کلیدی از دست رفته در سطح قبلی را پس گرفته و اکنون به بالای 47000 دلار رسیده است. اتریوم هم پس از رسیدن به سطح حمایت 3000 دلار در هفته گذشته، 3400 دلار معامله می‌شود. با این وجود بر اساس گفته CoinGecko روند بازار همچنان نزولی است.

Chainlink در روز چهارشنبه یکی از معدود بازیگران خوب در بازار بود و در 24 ساعت گذشته 10 درصد سود کرده است. حجم معاملات این توکن 1.9 میلیارد دلار بوده و ارزش بازار آن 13.6 میلیارد دلار در این مدت بوده است.

 با توجه به میانگین متحرک 50 روزه‌ی آن Chainlink انرژی کافی برای مقابله با 30 دلار را دارد و با توجه به روند صعودی آن می‌تواند مقاومت 40 دلار را رد کند. از طرفی اگر حمایت 30 دلار را از دست دهد، اصلاح ادامه می‌یابد و ممکن است سطح 24 دلار را مشاهده کند.

Uniswap نیز باوجودیکه بازار در حالت منفی قرار دارد، 11 درصد رشد قیمت داشته. این توکن برای مدتی زیر 24 دلار معامله می‌شود و به سطح حمایت 20 دلار هم رسید. شکست سطح 24 دلار کمک کرد تا خرس‌ها قیمت را تا 30 دلار افزایش دهند.

 

1400/6/24

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.