تبدیل کانال های یوتیوب به محل کلاهبرداری های رمزنگاری شده

تبدیل کانال های یوتیوب به محل کلاهبرداری های رمزنگاری شده

تبدیل کانال های یوتیوب به محل کلاهبرداری های رمزنگاری شده

کانال های یوتیوب توسط هکرها به محل کلاهبرداری های رمزنگاری شده ،  تبدیل شده اند.

TAG می گوید حملات توسط گروهی از هکرهای روسی زبان انجام می شود که از یک تالار گفتگو استخدام شده اند و سپس کانال های یوتیوب هک شده را به هرکسی که بیشترین هزینه را می دهد، می فروشند.

نحوه عملکرد این هکرها در مبارزات فیشینگ جاری علیه سازندگان YouTube این است که آنها معمولاً همکاری های جعلی را به دارندگان واقعی کانال ارائه می دهند ، در نتیجه کانال ها به خطر می افتند و در نهایت به دلیل کلاهبرداری های رمزنگاری شده به فروش می رسند.

تا کنون چندین کانال که هکرها کنترل آنها را در دست گرفته اند، به گونه ای تغییر نام داده اند که کلاهبرداری از ارزهای رمزنگاری شده را انجام می‌دهند. هکرها کانال های ربوده شده را با قیمتی از 3 دلار تا 4000 دلار می فروشند که قیمت آنها بسته به تعداد مشترکان کانال است.

طبق گزارشات ، این هک ها با استفاده از بدافزار سرقت کوکی ها انجام می شود – یک نرم افزار جعلی که پیکربندی شده است تا در رایانه قربانی شناسایی نشود. پس از دستیابی موفقیت آمیز به حساب قربانی ، هکرها اقدام به تغییر نام ، نمایش تصاویر و کل محتوای کانال های YouTube می کنند تا شرکت های بزرگ مبادله ارزهای رمزنگاری شده و شرکت های بزرگ فناوری را منعکس کنند.

coingape

1400/8/3

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها