تبدیل فضای بلاک چین از یک فناوری جدید به یک صنعت ضروری

تبدیل فضای بلاک چین از یک فناوری جدید به یک صنعت ضروری

تبدیل فضای بلاک چین از یک فناوری جدید به یک صنعت ضروری

راه حل های چند زنجیره ای فضای بلاک چین را از یک فناوری جدید جالب به یک صنعت ضروری و با رشد بالا تبدیل می کند.

برآورد می شود که اندازه بازار صنعت بلاک چین تا سال 2025 به بیش از 21 میلیارد دلار برسد. سرمایه کل آن در حال حاضر 1.9 تریلیون دلار است.

این اکوسیستم که زمانی تعریف بسیار منحصر به فردی توسط جامعه داشت، اکنون به دولت‌ها، مشاغل، سرمایه‌گذاران نهادی و افرادی که نسبت به فضای در حال تحول مثبت شده‌اند، رسیدگی می‌کند بنابراین می‌توان گفت که بلاک‌چین به مرحله پذیرش رسیده است.

بسیاری از موانع موجود در راه را می توان به راحتی با راه حل های مقیاس بندی مانند پل ها، زنجیره‌های زنجیره‌ای و سایر ویژگی‌هایی که باعث ایجاد تغییرات بی عیب و نقص برای کاربران Web 3.0 می شوند و صرفاً به دید مشترک از رویکرد چند زنجیره ای در موج بعدی پذیرش بلاک چین بستگی دارد، برطرف کرد.

امروزه تقریباً تمام پروژه های DeFi بر روی بلاک چین اتریوم ساخته می شوند که آن را تبدیل به یک بلاک چین پیش فرض استاندارد برای بسیاری از برنامه های غیر متمرکز(DApps)  و پروتکل ها می کند.

دردسرهایی که استفاده از آن را به تأخیر انداخته است شامل هزینه های گاز، فرایند پیچیده ورود به سیستم و تکرار غیر ضروری و موانع توسعه دهندگان با هدف ایجاد DApps جدید و محصولات همراه است.

1400/05/24

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها