تایید سرمایه گذاری غیرمستقیم ETFهای بیت کوین

تایید سرمایه گذاری غیرمستقیم ETFهای بیت کوین

تایید سرمایه گذاری غیرمستقیم ETFهای بیت کوین

سازمان بورس و اوراق بهادار، سرمایه گذاری غیرمستقیم ETFهای بیت کوین را تایید کرد.

 

صندوق معاملات ETF  بیتکوین ولت Volt  که در شرکت‌ها سرمایه گذاری می‌کند و از BTC سود می‌برند توسط SEC تأیید شده است. این صندوق معاملاتی ETF  ، مستقیماً روی رمزارزها سرمایه گذاری نمی‌کند، بلکه به طور غیرمستقیم این سرمایه‌گذاری صورت می‌گیرد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، صندوق معاملاتی volt با نام Volt Crypto Industry Revolution and Tech ETF (BTCR) را تأیید کرد که در شرکت‌های فناوری با قرار گرفتن در معرض بیتکوین و زیرساخت‌های حمایتی سرمایه گذاری می‌کند. این یک گام بزرگ رو به جلو برای بازار رمزارزها است .

برای مهیا ساختن شرایط لازم برای سرمایه گذاری، این شرکت‌ها باید اکثریت دارایی خالص خود را در مدت 12 ماه گذشته در بیتکوین نگهداری کنند. علاوه بر این، آن‌ها همچنین می‌توانند کسانی باشند که اکثریت درآمد یا سود خود را از استخراج ، اعطای وام ، معامله با بیتکوین یا تولید تجهیزات استخراج بیتکوین به دست می‌آورند.

با این حال، این موضوع شامل ETF های کانادایی ، صندوق‌های خصوصی و  Grayscale نخواهد بود. مانند سایر ETF هایی که در ماه های اخیر ثبت شده‌اند، این شرکت مستقیماً روی بیتکوین یا سایر رمزارزها سرمایه گذاری نمی‌کند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار در مورد تأیید ETF مردد است، زیرا نگران است که اقدامات کافی برای محافظت از سرمایه گذاران وجود نداشته باشد. گری جنسلر رئیس SEC که از ETF های مبتنی بر آینده بیتکوین حمایت کرده است و می گوید باید چارچوبی برای تنظیم قوانین قبل از تایید ETF باشد.

 

beincrypto

1400/7/16

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها