بیدار شدن کیف پول 9 ساله بیت کوین

کیف پول 9 ساله بیت کوین از خواب بیدار شد

 

به گزارش دیکریپت، آخرین تراکنش این کیف پول به ده دسامبر سال 2012 برمی‌گردد که در آن، 616.2004 واحد بیت کوین به آن منتقل شده است. جالب است بدانید در آن زمان قیمت بیت کوین 13.30 دلار بوده و این سرمایه‌گذاری تنها 8195 دلار هزینه داشته است. با این حال، 9 سال بعد و با قیمت 47 هزار دلاری فعلی، کیف پول 9 ساله بیت کوین 29.4 میلیون دلار ارزش دارد.

در سال 2021 اخبار زیادی مبنی بر فعال شدن کیف پول های قدیمی بیت کوین مطرح شده است. برای مثال، در اوایل تابستان، کیف پولی حاوی 791 واحد بیت کوین از دوران ساتوشی ناکاموتو مجدداً فعال شد. جالب است بدانید این کیف پول پس از ناپدید شدن ساتوشی ناکاموتو ایجاد شده بود و دوباره پس از خوابی 9 ساله بیدار شد.

سال گذشته نیز کیف پولی که بیت کوین آن به یک ماه پس از استخراج اولین بلاک برمی‌گشت مجدداً فعال شد و دارایی‌های خود را به ارزش 500 هزار دلار به فروش رساند. بسیاری در آن زمان گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر ارتباط صاحب این کیف پول با ساتوشی ناکاموتو، خالق ناشناس بیت کوین مطرح کردند.

در گذشته، انتقال مقدار قابل توجهی بیت کوین از کیف پول‌های قدیمی توسط ماینرها باعث ایجاد نوسان در نرخ قیمت صرافی‌ها می‌شد. باید دید بیداری کیف پول 9 ساله بیت کوین از خواب چه تأثیری روی قیمت می‌گذارد.

1400/6/30

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.