بیت کوین به عنوان ارز بومی

بیت کوین به عنوان ارز بومی

جک دورسی بیت کوین را بهترین ارز برای تبدیل شدن به ارز بومی اینترنت معرفی می‌کند.

https://techhq.com/2021/07/jack-dorsey-wants-bitcoin-as-the-native-currency-of-twitter/

این اولین بار بود که “دورسی” به صورت علنی در مورد ادغام بیت کوین با توییتر صحبت می‌کند.

جک دورسی” معتقد است که بیت‌کوین می‎تواند در حرکت سریع‌تر توسعه محصولات کمک کند و سرمایه گذاران می‌توانند به فضای رمزنگاری و سرمایه‌گذاری تهاجمی ادامه دهند.

در جریان رویداد B Word هفته گذشته ، جک دورسی و ایلان ماسک در مورد آینده بیت کوین صحبت کردند و ار پتانسیل این ارز رمزنگاری برای تغییر سیستم پولی جهانی قدردانی کردند.

دورسی” امید زیادی به آینده بیت کوین دارد و چند روز بعد اعلام کرد که بیت کوین بخش بزرگی از آینده این شرکت(توییتر) خواهد بود.

تاکنون فرصت های زیادی برای ادغام بیت کوین و توییتر بوده اما دورسی همیشه بیت کوین را به عنوان یکی از سه گرایش اصلی آینده توییتر همراه با هوش مصنوعی(AI) و تمرکز زدایی می‎ نامید و سرانجام برای اولین بار به طور علنی علاقه‌مندی خود به کاندید شدن بیت کوین به عنوان ارز بومی توییتر معرفی کرد.

دورسی” در توییتر خود اعلام کرد که “DeFi Square” در حال راه اندازی کسب و کار مالی غیرمتمرکز با استفاده از بیت کوین است و تنها هدف آن ایجاد خدمات مالی بدون محافظ، بدون مجوز، و غیرمتمرکز است.

قرار دادهای “DeFi” برنامه هایی است که به بانک‌ها متکی نیست اما در عوض از قرار دادهای مبنی بر بلاک چین برای انجام تراکنش استفاده می‌کند.

1400/05/09

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها