بیت کوین ارز ذخیره جهانی

بیت کوین ارز ذخیره جهانی

بیت کوین ارز ذخیره جهانی

آنتونی اسکاراموچی : بیت کوین قادر است تبدیل به ارز ذخیره جهانی شود

 

آنتونی اِسکاراموچی، بیت کوین را یک استاندارد مالی و شبکه ای موثر می بیند که در آینده رشد می کند. اِسکاراموچی، سرمایه گذار آمریکایی، بر این باور است که بیت کوین یک استاندارد مالی است و قادر است روزی تبدیل به ارز ذخیره جهانی شود. او با اشاره به آن که روزهای ابتدایی فراگیر شدن ارزهای دیجیتال را تجربه می کنیم، در رابطه با ماهیت بی ثبات آنها توضیحاتی داد.

 “بیت کوین بی ثبات است چون در مراحل ابتدایی فراگیر شدنش قرار دارد. آمازون نیز 24 سال پیش به همین شکل بود. اما اگر آن زمان 10 هزار دلار در آمازون سرمایه گذاری کرده بودید، الان 21 میلیون دلار سرمایه داشتید.”

اِسکاراموچی بعداً اضافه کرد، بیت کوین تنها یک ارز نیست، بلکه یک شبکه مالی موثر  و یک استاندارد مالی است که قابلیت تبدیل شدن به ارز ذخیره جهانی را دارد. از نظر وی مهمترین مزیت آن غیر متمرکز بودن آن است:

“بیت کوین غیر متمرکز است. ابزار مالی در دست مردم بهتر از زمانی عمل می کنند که در دست دولت هستند.”

هنگام صحبت درباره سرمایه گذاری های ابتدایی در این حوزه، او توصیه کرد، بیش از 5 درصد از سرمایه خود را به این حوزه اختصاص ندهید. در این صورت، هنگام افزایش قیمت از سود خود لذت می برید. از سویی دیگر اگر قیمت بیت کوین کاهش یابد، ضرر کمی متوجه شما می شود.

1400/6/28

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *