بچه 13 ساله هندی که میلیون ها دلار ارز رمزنگاری را مدیریت می‌کند.

با وجودیکه هند آماده ایجاد فضا برای ارزهای رمزنگاری نیست اما در اکثر نقاط آن این موضوع خودنمایی می‌کند. “گاجش نایک” پسر 13 ساله هندی در هفته گذشته خبر ساز شد، این کودک یک پلتفرم Defi ایجاد کرده که تاکنون به ارزش 7 میلیون دلار معاملات رمزنگاری انجام داده است. پلتفرم Defi بر روی شبکه Polygon ساخته شده است. همچنین PolyGaj توسط سرمایه گذار میلیاردر Mark Cuban مورد استفاده قرار گرفت که اخیراً خبر سرمایه گذاری خود را در Polygon داد.

جنیفر مونسراته وزیر درآمد، فناوری اطلاعات و کار و اشتغال دولت گوا در توییتی نوشت: تبریک به گاجش نایک بخاطر ایجاد Polygaj اکوسیستم مدیریت ارزهای رمزنگاری شده. به عنوان وزیر فناوری اطلاعات گوا، بسیار مفتخرم که در مورد دستاوردهای ذهن جوانمان در زمینه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده می شنوم.

پدر گاجش در خدمات ملکی مشغول به کار است در حالی که مادرش با بخش دولتی کار می کند، گاجش مهارت های خود را با گواهینامه های آنلاین و راهنمایی شخصی توسط برخی از متخصصان برجسته بین المللی در زمینه فناوری بلاک چین تقویت کرده است. پدرش سیددیوینایک می گوید گاجش از استادان MIT و استنفورد راهنمای شخصی می گیرد.

 

18 مرداد 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.