به‌روزرسانی شبکه کازماس

به‌روزرسانی شبکه کازماس و آغاز رشد قیمت ATOM

 

ATOM پس از ایجاد شبکه اکوسیستم دیفای و توسعه پل‌های بین زنجیره‌ای برای اتریوم و بلاکچین، درصد رشد قیمت سه رقمی را ثبت کرد.

رشد پروتکل‌های لایه اول در ماه آگوست در حال افزایش بوده است، زیرا راه‌اندازی ‌هارد فورک لندن در شبکه اتریوم، بهبود‌های مورد انتظار در کاهش میزان کارمزدهای بالای تراکنش‌های شبکه و کاهش تأخیر تأیید تراکنش‌ها را برآورده نکرده است.

یکی از شبکه‌هایی که بیشترین بهره را از این شرایط برده است، Cosmos (ATOM) بوده است، پروژه‌ای که بر قابلیت همکاری متمرکز است و به لطف پروتکل ارتباطات بین بلاکچینی به “اینترنت بلاک چین” تبدیل شده است.

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهد که قیمت ATOM از پایین ترین سطح 8.87 دلار در 20 جولای به بالاترین سطح 24.77 دلار در 22 آگوست رسید. حجم معاملات 24 ساعته آن از میانگین 250 میلیون دلار به 1.87 میلیارد دلار رسید.

راه‌اندازی اولین رابط کاربری برای دیفای در Cosmos، معروف بهEmeris، یکی از بزرگترین عوامل افزایش قیمت ATOM بوده است.

دلیل دوم ،ادغام Sifchain با IBC است، که این پروژه را به اولین صرافی غیرمتمرکز تبدیل کرده که تراکنش بین اکوسیستم Cosmos و شبکه اتریوم را امکان‌پذیر کرده است.

سومین دلیل برای روند صعودی فعلی، اعلامیه 23 آگوست است که نشان می‌دهد بنیاد Interchain (IFC)، سازمانی که سرمایه‌های توسعه‌ای را در اکوسیستم Cosmos تأمین می‌کند، به صندوق توسعه این پروژه برای آوردن بیت کوین به شبکه Cosmos کمک مالی کرده است.

1400/6/8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.