به‌روزرسانی آلونزو در شهرویور

به‌روزرسانی آلونزو در شهرویور

به‌روزرسانی آلونزو در شهرویور

به‌روزرسانی آلونزو (Alonzo) کاردانو ماه آینده راه‌اندازی می‌شود

 

 

به گزارش کوین دسک، پس از آنکه چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson)، بنیان‌گذار و توسعه‌دهنده ارشد کاردانو، اعلام کرد که قرار است به‌روزرسانی آلونزو در سپتامبر (شهریور) راه‌اندازی شود، قیمت این ارز دیجیتال برای اولین بار در ۳ ماه گذشته از ۲ دلار فراتر رفت. به‌روزرسانی آلونزو امکان پشتیبانی از قراردادهای هوشمند را به شبکه کاردانو اضافه می‌کند. تا پیش از این، کارشناسان معتقد بودند که نبود امکان پشتیبانی از قراردادهای هوشمند یکی از بزرگ‌ترین نقطه‌ضعف‌های شبکه کاردانو است.

اضافه‌شدن امکان پشتیبانی از قراردادهای هوشمند به شبکه کاردانو، بستر لازم برای راه‌اندازی برنامه‌های بیشتری از جمله پروتکل‌های امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) را فراهم می‌کند. پروتکل‌های دیفای با استفاده از قراردادهای هوشمند فرایند وام‌دهی و معامله ارزهای دیجیتال را به‌صورت خودکار اجرا می‌کنند. علاوه بر این، به‌‌روزرسانی آلونزو کاردانو را در موقعیت بهتری قرار می‌دهد تا بتواند اتریوم را به چالش بکشد. اتریوم اخیراً در میان تمام بلاک چین‌هایی که از قراردادهای هوشمند پشتیبانی می‌کنند پیشرو بوده است.

کاردانو که چارلز هاسکینسون، هم‌بنیان‌گذار اتریوم، آن را ایجاد کرده است، بلاک چینی است که هدف آن رقابت با اتریوم و دیگر شبکه‌های میزبان برنامه‌های غیرمتمرکز است.

یوری مازور ، تحلیل‌گر ارشد صرافی CEX.IO ، گفته است:

رشد قیمت ارزهای دیجیتال یا مستقیماً به‌دلیل اخبار مثبتی است که احساسات خریداران را تحت تأثیر قرار می‌دهد و یا مربوط به روند کلی بازار است. راه‌اندازی به‌روزرسانی آلونزو که بسیاری انتظار آن را می‌کشیدند، دلیل خوبی برای سرمایه‌گذاران به‌منظور انباشت کاردانو است.

 

1400/6/2

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها