بستر امن برای توکن‌های دیجیتالی

بستر امن برای توکن‌های دیجیتالی

بستر امن برای توکن‌های دیجیتالی

پیشنهاد یک بستر امن برای توکن‌های دیجیتالی از طرف قانونگذار آمریکایی

 

پاتریک مک هنری (Patrick McHenry)، نماینده مجلس کارولینای شمالی لایحه‌ای را پیشنهاد کرده است که یکی از قوانین حاکم بر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)  را برای ایجاد بستری امن برای برخی توکن‌ها را اصلاح می‌کند.

مک هنری در پیش نویس “قانون شفافیت توکن‌های دیجیتال 2021” که توسط کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان ارائه شد، پیشنهاد اصلاح قانون اوراق بهادار 1933 برای ایجاد بستری امن برای تیم‌های توسعه توکن را پیشنهاد کرد.

وی پیشنهاد داد که پروژه‌ها می‌توانند بدون ثبت نام تا سه سال توکن ارائه دهند و همچنین در این مدت به تیم‌ها این فرصت داده می‌شود که یک شبکه کاملاً غیر متمرکز ایجاد کنند.

پیرس  در فوریه 2020 گفت: در صورت تصویب، بستر امن پیشنهادی می‌تواند پیشگام پیشرفت برای بازار ارزهای دیجیتال  آمریکا باشد.

کریستین اسمیت، مدیر اجرایی انجمن بلاکچین، از تلاش‌های مک هنری برای ایجاد یک بستر امن قدردانی کرد و بر همکاری بین مبتکران و تنظیم کنندگان تأکید کرد. اتاق تجارت دیجیتال، یک گروه مدافع رمزارز در ایالات متحده گفت: که این لایحه “این پتانسیل را دارد که مسیر روشن و مورد نیاز برای کسانی را که نوآوری‌های جدید و راه حل‌هایی با استفاده از توکن‌های دیجیتال ایجاد می‌کنند، ایجاد کند.

 

 

cointelegraph

1400/7/14

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *