بزرگ‌ترین نهنگ اتریوم

بزرگ‌ترین نهنگ اتریوم

بزرگ‌ترین نهنگ اتریوم

بزرگ‌ترین نهنگ اتریوم را می‌شناسید؟

 

در حال حاضر، قرارداد استیکینگ اتریوم ۲.۰ بزرگترین آدرس هودلر ارز دیجیتال اتریوم (ETH) است.

به گزارش پلتفرم تحلیل بلاکچین نانسن (Nansen)، قرارداد استیکینگ اتریوم ۲.۰ با پیشی گرفتن از رپد اتریوم (wETH)، به بزرگترین هودلر ETH تبدیل شده است. بر خلاف اتریوم، رپد اتریوم مبتنی بر استاندارد ERC-20 است که آن را به نماینده مناسبی برای اتریوم در میان پروتکل‎های دیفای تبدیل می‌کند.

بر اساس داده‌های پلتفرم نانسن، قرارداد سپرده‌گذاری بیکن چین (Beacon Chain) دارای ۶٫۷۳ میلیون واحد ETH، به ارزش تقریبی ۲۱٫۵ میلیارد دلار است. پس از آن، قرارداد رپد اتریوم دارای ۶٫۶۹ میلیون واحد ETH به ارزش ۲۱٫۴ میلیارد دلار بوده و بایننس ۲٫۲۹ میلیون واحد ETH به ارزش ۷٫۳ میلیارد دلار را در اختیار دارد.

به گزارش وبسایت کوین مارکت کپ (CoinMarketCap)، تعداد اتریوم‌های قفل‌شده در قرارداد سپرده‌گذاری اتریوم ۲.۰ در حال حاضر ۵٫۷ درصد از کل ETHهای در گردش را شامل می‌شود. هچنین، به گزارش پلتفرم Beaconcha.in، در حال حاضر ۲۱۰ هزار اعتبارسنج برای شبکه اتریوم ۲.۰ وجود دارد.

این ETHها بر روی قرارداد سپرده‌گذاری اتریوم ۲.۰ قفل شده‌اند و نمی‌توان آنها را تا زمان ادغام کامل شبکه اصلی فعلی اتریوم با اتریوم ۲.۰ برداشت کرد.

به گزارش استیکینگ ریواردز (Staking Rewards)، اتریوم ۲.۰ در حال حاضر سومین شبکه بزرگ مبتنی بر اثبات سهام (PoS) از لحاظ میزان دارایی سرمایه‌گذاری شده است و پس از کاردانو (۴۹ میلیارد دلار دارایی سرمایه‌‌گذاری شده) و سولانا (۲۷٫۵ میلیارد دلار دارایی سرمایه‌‌گذاری شده) قرار دارد.

 

1400/5/28

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در print
Print
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 15 دقیقه است

    0
    افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
    ()
    x