بزرگترین بلاک‌چین و تجربه هنری AR با کمک Kusama در کانادا توسعه یافته است

بزرگترین بلاک‌چین و تجربه هنری AR با کمک Kusama در کانادا توسعه یافته است

بزرگترین بلاک‌چین و تجربه هنری AR با کمک Kusama در کانادا توسعه یافته است.

 

“جسیکا آنجل” هنرمند کلمبیایی در خلق بزرگ‌ترین اثر هنری مبتنی بر بلاک چین در ونکوور کانادا پیشتاز بوده است. این پل که Voxel Bridge نامیده می شود، توسط شبکه Kusama پشتیبانی و توسط Spheroid Universe نصب شده است.

بر اساس یک بیانیه مطبوعاتی که با CryptoPotato به اشتراک گذاشته شده است، این پل یک نوآوری خاصی دارد، جسیکا آنجل فضا را به یک اثر 19000 فوت مربعی تبدیل کرده است که به مردم اجازه می‌دهد هنر را در سه شکل مختلف تجربه کنند. در اصل این پل به طور همزمان در سه جهان وجود دارد. به جز یک گالری معمولی در دنیای واقعی، بازدیدکنندگان می توانند از طریق یک برنامه کاربردی رایگان و به صورت زنده در بلاک چین این اثر را مشاهده کنند.

در این اثر هنری بیست انیمیشن تعاملی مختلف بازدیدکنندگان را با دنیای بلاک چین و شبکه Kusama متصل می کنند. آن‌ها این شانس را خواهند داشت که با کوساما و AR آشنا شوند و درباره تاریخ آن، که به شبکه آزمایشی قناری معروف است، آشنا شوند. آنجل از داده های بلاک چین زنده به عنوان ابزاری خلاقانه برای ایجاد یک نمایش لحظه ای مستقیم بر روی بلاک چین استفاده کرده است و تصویر را به یک اثر انتزاعی و تجسم واقعی تبدیل کرده است.

این اثر هنری خلاقانه دو مورد از انقلابی ترین تحولات فناوری AR و DLT را ترکیب کرده است. بخش AR ماجراجویی چند حسی و PR آن را طبقه بندی می‌کند.این بخش توسط Spheroid Universe ایجاد شده و شبکه Kusama مسئول بخش بلاک چین آن است. شایان ذکر است هدف این سازمان از بین بردن فاصله بین فضاهای عمومی سنتی و واقعیت مجازی است.

 

19 مرداد 1400

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها