راه حل امن برای ارزهای رمزنگاری

بزرگترین بانک سنگاپور یک راه حل امن برای ارزهای رمزنگاری راه اندازی میکند.

پس از ده برابر شدن رشد حجم ارزهای رمزنگاری در سال 2021، بانک خصوصی (DBS) خدمات مربوط به ارزهای رمزنگاری شده را با یک راه حل جدید و امن گسترش میدهد.

بانک خصوصی (DBS) که یکی از بزرگ‌ترین مدیران ثروتمند در آسیا خارج از چین است، در میان رشد تقاضا برای دارایی های دیجیتال، راه حلی برای اعتماد به ارزهای رمزنگاری راه اندازی کرده است.

“The Business Times” روز جمعه گزارش داد که غول بانکی سنگاپور پس از ایجاد صرافی رمزنگاری خود در دسامبر سال 2020، اکنون خدمات رمزنگاری خود را از طریق شرکت معتمد خود گسترش میدهد.

این راه حل جدید معتمد رمزنگاری به مشتریان بانک خصوصی امکان سرمایه گذاری، نگه‌داری و مدیریت ارزهای رمزپایه را می‌دهد. این راه حل فقط از ارزهای “بیت کوین”، اتریوم، ریپل و بیت کوین کش پشتیبانی میکند.

“جوزف پون” رییس بانک خصوصی (DBS) گفت که ساختار طرح اعتماد به شکلی است که کاربران میتوانند به راحتی دارایی خود را حفظ کنند و مطمئن باشند که دارایی آن‌ها به خوبی مدیریت می‌شود، و می‌توانند به راحتی دارایی خود را به ذی‌نفعان خود منتقل کنند. وی افزود که مشتریان بیشتری علاقه خود به این طرح را نشان داده اند، “پون” خاطر نشان کرد که ما انتظار داریم روند رایج ارزهای رمز پایه بیشتر شود.

این بانک سرمایه گذاری در حال همکاری با شرکت (JPMorgan) و شرکت سرمایه گذاری دولتی (Temasek) برای بهبود پرداخت های رمزی از طریق بلاک‍‌چین است.

در میان تقاضای روزافزون کاربران ارزهای دیجیتال، تعدادی از بانک‌های بزرگ جهانی امسال به صنعت رمزنگاری پیوستند.

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها