برنامه ریزی اتریوم ده هزار دلاری

برنامه ریزی اتریوم ده هزار دلاری

برنامه ریزی اتریوم ده هزار دلاری

تحلیلگر معروف بازار Lark Davis معتقد است اتریوم ده هزار دلاری از همین حالا برنامه ریزی شده است.

 

این تحلیلگر معروف معتقد است اتریوم برای یک رالی 190 درصدی و پنج رقمی شدن آماده می‌شود. وی معتقد است این جهش قیمتی بر اساس فاکتور‌های فاندامنتال اتریوم می‌باشد.

یکی از دلایل از نظر دیویس کم شدن میزان ذخیره اتریوم در صرافی‌ها می‌باشد. دیویس معتقد است میزان ذخیره اتریوم در صرافی‌ها از سال گذشته روند نزولی داشته و هولدر‌ها یا اتریوم‌های خود را در Defi ها قفل کرده‌اند و یا از اتریوم برای خرید NFT‌ها استفاده کرده‌اند.

همچنین وی اظهار داشت خالص خروجی اتریوم از صرافی‌ها سقف جدیدی را به ثبت رسانده است. 1.2 میلیارد دلار اتریوم دیروز از صرافی‌ها خارج شده است. آخرین باری که بیش از یک میلیارد دلار اتریوم از صرافی‌ها خارج شد اتریوم در سی روز 60 درصد رشد کرد.

همچنین دیویس معتقد است سوزانده شدن در حدود 1.1 میلیارد دلار اتریوم به هولدر‌ها این امید را داده است که اتریوم را زیر قیمت سقف قبلی نفروشند و منتظر قیمت‌های بالاتر برای فروش باشند. همچنین وی اعتقاد دارد برای استفاده از لایه دوم اتریوم شما حتما احتیاج دارید که اتریوم داشته باشید و این یک دلیل ساده دیگر برای تقاضای روی اتریوم است.

معامله گران این نکته را مدنظر قرار بدهند که این گونه اخبار صرفا اظهارنظر شخصی افراد شناخته شده در حوزه رمزارزها است و نمی تواند مبنای انجام معاملات قرار بگیرد.

1400/6/28

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها