بررسی هفتگی NFTs

بررسی هفتگی NFTs

بررسی هفتگی NFTs

بررسی هفتگی NFTs به طور خلاصه

 

در هفته گذشته در شبکه های اجتماعی توجه زیادی به NFT ها شد. هر دو NFT مربوط به TikTok و Twitter توجه زیادی را به خود جلب کرد زیرا در جهت تثبیت NFT در مشاغل گام‌های بزرگی برداشتند.

گاهی اوقات همه چیز در مورد رمزنگاری سریع حرکت می‌کند، در هفته گذشته Nutshell علاقه اولیه را به خود جلب کرد. همچنین در هفته گذشته محور رسیدگی به پروژه های جعلی حول محور OpenSea متمرکز شده است.

بیلی مارکوس بنیانگذار Dogecoin نیز در روزهای اخیر پیشنهاد کرد که سازگاری پل NFT و Dogecoin-Ethereum می‌تواند دو کاتالیزور اصلی باشند که به آینده رمزارزها کمک کند. حجم DOGE و کاهش قیمت ها، این توکن را در معرض خطر قرار رفتن خارج از محدوده، قرار می‌دهد.

پروژه Iconics یک پروژه NFT بود که توسط هنرمند 17 ساله به صورت سه بعدی اجرا شد. این پروژه بیش از 100 هزار SOL ارزش دارد.این پول به هنرمند تحویل داده نشد و در حساب توییتر ناپدید شد.  سولانا در روزهای اولیه مشارکت NFT در مورد چالش هایی داشته است که امیدواریم روزهای روشن تری برای طرفداران Solana NFT در راه باشد.

TikTok هفته گذشته با Immutable X همکاری کرده و اولین نسخه NFT خود را اعلام کرد. هفته آینده شبکه اجتماعی مجموعه محدودی از NFT های سازنده را منتشر می کند. عنوان اولیه آن توسط خلاقانی مانند Lil Nas X، بلا Poarch ، Gary Vaynerchuk و دیگران عنوان شده است.

bitcoinist

1400/7/11

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها