بررسی هفتگی NFTs

بررسی هفتگی NFTs

بررسی هفتگی NFTs

بررسی هفتگی NFTs به طور خلاصه

مایک نووگراتز خبره کریپتو، بیان می‌کند که وضعیت NFT ها صعودی نیست. اما بانک آمریکا آینده ای روشن را پیش بینی می‌کند و اعلام کرد بازار NFT رسما از 10 میلیارد دلار فراتر رفته، حتی با وجود حرکت کند در هفته گذشته، با سرعت یک میلیون دلار در ساعت حرکت می‌کند.

در هفته گذشته اتریوم رهبر بازار بوده و با بیش از 6 میلیارد دلار فروش ثانویه پیش رفته است. بلاک چین های لایه دو به شدت در حال پیشروی هستند . Flow، Solana، Polygon، Immutable X و سایر زنجیره ها به دنبال ایجاد سیستم عامل ها و پروژه های NFT بیشتر هستند.

توسعه دهنده ناشناس Evpes Apes  که توسط Evil Ape بارگزاری می‌شود ، با کیف پول کامل پروژه، که ارزش آن حدود 3 میلیون دلار تخمین زده می شود، ناپدید شد.

ماه گذشته خانه مد Dolce & Gabbana با NFT ها وضعیت را به یک سطح بالا رسانده است. در هفته گذشته نیز، گزارش هایی مبنی بر اینکه ارزش مجموعه دیجیتالی 9 تکه D&G در حال حاضر نزدیک به 6 میلیون دلار است، منتشر شد، که باعث می‌شود D&G گران ترین مارک مد NFT شود.

متاورس Warena در NFT،  با حمایت Animoca Brands، این هفته با شراکت با Illuvium موافقت کرد. آن‌ها با این حرکت به قابلیت‎های متقابل زنجیره ای کامل و فرصت های انتقال دارایی برای کاربران دست می یابند.

بخش پایانی جدید مجموعه از “NFTs In A Nutshell” از طریق Bitcoinist  آخرین پروژه نوظهور هفته را برجسته می کند. از روز پنجشنبه، راه اندازی MekaVerse بیش از 60 میلیون دلار فروش اولیه و ثانویه داشته است.

bitcoinist

1400/7/18

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها