بررسی شفافیت و نام های مستعار در حوزه دیفای

بررسی شفافیت و نام های مستعار در حوزه دیفای

بررسی شفافیت و نام های مستعار در حوزه دیفای

کمیسیون SEC: DeFi باید شفافیت و نام های مستعار در حوزه دیفای را بررسی کند.

کمیسیونر Caroline Crenshaw از پروژه های DeFi می خواهد که با SEC به منظور یافتن راه حل هایی برای انطباق با مقررات موجود همکاری کنند. Caroline Crenshaw  کمیسر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، مزایای مالی غیرمتمرکز (DeFi)  را برجسته کرده است و در عین حال در مورد خطرات ناشی از عدم پذیرش چارچوب نظارتی محافظتی در نظرسنجی روز سه‌شنبه هشدار داده است.

کرنشاو همچنین نگرانی‌ها در مورد ارتباط بین نام مستعار و دستکاری بازار را برجسته کرد. هنگامی که فعالان بازار به نام مستعار فعالیت می کنند، ردیابی و کاهش دستکاری از طریق استفاده از ربات ها و تجارت تبانی دشوار می شود. او گفت که سرمایه‌گذاران در نتیجه دستکاری بازار بیشتر در معرض ضرر هستند زیرا سیگنال‌های عادی، مانند حجم معاملات و حرکت، غیرقابل اعتماد می‌شوند.

علاوه بر این، او معتقد است که پروژه‌های DeFi باید در بحث‌های آزاد با SEC مطابق باشند تا راه‌حل‌هایی برای حل معضل تطابق نام مستعار با قوانین موجود پیدا کنند. با وجودیکه که دیفای از استفاده از نام مستعار به عنوان یک تبلیغ استفاده می‌کند، اما کرانشاو معتقد است کاربران نیز به شفافیت علاقه مند هستند.

cointelegraph

1400/8/19

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها