بررسی ارز دیجیتال نوکون

بررسی ارز دیجیتال نوکون؛ سرمایه گذاری یا کلاهبرداری؟

 

چند هفته ای است که عرضه اولیه ارز دیجیتال نوکون، در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام و توییتر سر و صدای زیادی کرده است. اینفلوئنسر های زیادی به تبلیغ برای سرمایه گذاری در این عرضه اولیه (ICO) پرداخته اند.

در مواجهه اولیه سعی کردیم از گوگل اطلاعاتی در مورد این توکن بگیریم و نهایتا تنها وب سایتی که پیدا شد وب سایت Nokon.org بود.

هنگامی که به مطالعه صفحه اول این وب سایت پرداختیم متوجه شدیم که به هیچ وجه توضیحی در مورد نقشه راه و ایده و کاربرد های نوکون وجود ندارد! این دومین جای سوال اصلی. همچنین وقتی روی لینک وایت پیپر نوکون برای مطالعه کلیک می کنید به هیچ نتیجه ای نمی رسید.

نکته دیگری که در مورد نوکون جالب است، اینکه تنها زبان غیر از انگلیسی که نوکون خود را با آن معرفی می کند، فارسی است! فقط زبان فارسی و انگلیسی!

نوکون در ادعایی دیگر چند روز پیش در وبسایت خود اعلام کرد که بیش از یک میلیون دلار از این توکن را پیش فروش کرده است. اینجا جایی است که دم خروس نوکون بیرون می زند!

نوکون، توکنی است بر مبنای بلاکچین اتریوم. حالا بیایید نگاهی بیاندازیم به اطلاعات آن چین قرارداد های هوشمند اتریوم. خوش بختانه در دنیای کریپتوکارنسی ها همه چیز شفاف است. بر اساس داده های پلت فرم اتریوم تا کنون کمی بیشتر از 100 هزار دلار از این توکن خریداری شده!

مراقب باشید

1400/6/11

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.