بررسی اجمالی بازار ارزهای رمزنگاری

بررسی اجمالی بازار ارزهای رمزنگاری در 14 مه 2021

با نگاهی به بازار میبینیم که دوج‌کوین (20 درصد) افزایش داشته و بیت کوین زیر (50.000 دلار) معامله می‌شود.

در حالی که بیت کوین و اتریوم هنوز نقطه (50.000 و 40.000 دلار) را پس نگرفته اند، آدا و دوج‌کوین در حال بازیابی ضررهای بازار هستند.

پس از سقوط دیروز، بیت کوین هم‌چنان مبارزات خود را ادامه میدهد تا نقطه (50.000 دلار) را به دست آورد این در حالیست که آدا و دوج‌کوین (20 درصد) رشد داشته اند.

در حالی که اوضاع بیت کوین خوب به نطر می‌رسید و نزدیک به (60.000 دلار) رسیده بود، با بیانیه “ایلان ماسک” و شرکت “تسلا” که استخراج این ارز را برای محیط زیست خطرناک اعلام کردند، در حال سقوط است و این ارز از مرز (58.000 دلار) به زیر (45.000 دلار) رسیده است.

اما خبر دیگری که وجود دارد این است که همیشه خرابی و نگرانی های کوتاه مدت وجود دارند، در حال حاضر شبکه از همیشه قوی تر است. گزارش ها نشان می‌دهد که میزان هش و مشکلات استخراج هر دو به (ATH) یعن قیمت بالای ارز مربوط است.

دوج‌کوین و آدا در جدول به رنگ سبز درآمدند، اتریوم یک لحظه در حال بالارفتن بود اما مجدا سقوط کرد.

بایننس نیز پیامدهای منفی بازار را احساس کرد و سقوط 6 درصدی داشت. کوین هایی مانند ریپل، بیت کوین کش، یونی سواپ، چین لینک، نیز به رنگ قرمز درآمدند.

آدا توانست کمی بازار را پس بگیرد، با وجودی‌که نتوانست مرز 2 دلار را طی کند اما هم‌چنان در 24 ساعت گذشته رشد (10 درصدی) داشته است.

دوج‌کوین نیز پس از اعلامیه “ماسک” مبنی از حمایت از آن برای بهبود کارایی، رشد قابل توجه (20درصدی) داشته است.

از طرفی پیش بینی می‌شود نوسانات بیشتری را در بازار تجربه کنیم. سرمایه تجمیعی بازار حدود (300 بیلیون دلار) است که تقریبا در دو روز گذشته در بالاترین سطح خود قرار دارد.

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها