بانک‌های دارای بلاک‌چین

بانک‌های دارای بلاک‌چین

بانک‌های دارای بلاک‌چین

 55 درصد بانک‌های برتر جهان دارای بلاک‌چین هستند.

غول‎های بانکی جهانی در حال افزایش مشارکت خود در شرکت‌های در حال ظهور رمزنگاری و بلاک چین هستند تا از طریق تأمین بودجه اولیه پروژه ها و مشاغل در صنعت رمزنگاری قرار گیرند.

55 بانک از 100 بانک برتر، بر اساس دارایی های تحت مدیریتAUM  به نوعی در معرض فناوری جدید قرار دارند.

گفته می شود که این مشارکت، سرمایه گذاری‌های مستقیم و غیر‌مستقیم در شرکت‎های فناوری رمزنگاری شده بانک ها را به صورت غیرمستقیم یا از طریق شرکت های تابعه آن‏ها، کاهش می دهد.

Blockdata ، Barclays ، Citigroup و Goldman Sachs فعال ترین حامیان شرکت های رمزنگاری و بلاک چین هستند و JPMorgan و BNP Paribas هم به تازگی در حال سرمایه گذاری هستند.

بر اساس گزارش KPMG این سرمایه گذاری‌ها بخشی از یک روند بزرگتر برای حمایت از استارت‌اپ های بلاکچین است، زیرا ارقام تامین مالی در حال حاضر، مبلغ ثبت شده در سال 2020 را دو برابر می کند.

همچنین نگه‌داری رمز ارزها یک نقطه‌ی تمرکز اصلی برای بانک‎هایی است که وارد فضای رمزنگاری می شوند.

یک چهارم از 100 بانک برتر AUM،  یا در حال توسعه‌ی راه حل‌های نگه‌داری رمزنگاری هستند یا از استارت‌اپ‌هایی که خدمات نگه‌داری را برای دارایی های دیجیتالی ارائه می دهند حمایت می کنند.

چندین بانک در ایالات متحده، آسیا و اروپا به عنوان بخشی از حمایت اولیه خود از ارزهای رمزنگاری شده، سیستم عامل های نگه‌داری رمز ارزها را ایجاد می کنند.

1400/05/21

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها