بازگشت بعد از ۳ سال

بازگشت بعد از ۳ سال

بازگشت بعد از ۳ سال

بازگشت یک نماد بورسی بعد از ۳ سال

 

“شلیا” یکی از جنجال برانگیزترین عرضه‌های اولیه فرابورس از سال ۹۴ تا به امروز بوده است و تا به دیروز متوقف بوده است. با توجه به پیام ناظر این نماد در حال بازگشایی می‌باشد.

این شرکت وابسته به سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران (با مالکیت ۹۴ درصدی)، با سرمایه اسمی بیش از ۸ میلیارد تومان، ۲۴ آبان سال ۹۳ مورد پذیرش قرار گرفت و از ۱۴ اردیبهشت ماه ۹۴ در گروه محصولات شیمیایی و با نماد معاملاتی ” شلیا” در بازار دوم معاملات فرابورس درج شد.

در تاریخ ۲۶ آذر ماه ۹۷ سامانه کدال اطلاعیه‌ای مبنی بر توقف نماد جهت برگزاری مجامع عمومی عادی سالیانه و عادی بطور فوق العاده صاحبان سهام در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۹/۲۸ منتشر کرد و معاملات نماد متوقف گردید و پس از آن در تاریخ ۳ دی ماه اطلاعیه دیگری بر روی سایت به شرح زیر قرار گرفت:

مطابق با اطلاعیه منتشره در تارنمای کدال، به علت عدم رعایت معیار‌های پذیرش یا الزامات افشا توسط شرکت مواد ویژه لیا، نماد معاملاتی (شلیا ۱) تعلیق شد.

 ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ بعد از تقریبا ۳ سال که از توقف این نماد اطلاعیه پیام ناظر منتشر شد که به شرح زیر بود:

به اطلاع میرساند، با توجه به درج نماد معاملاتی شرکت مواد ویژه لیا (شلیا) در تابلو زرد بازار پایه فرابورس ایران، خواهشمند است سهامداران محترم شرکت نسبت به تعیین کارگزار ناظر اقدام نمایند.

چهارشنبه فرابورس ایران اطلاعیه بازگشایی نماد شلیا را منتشر نمود

 

1400/6/25

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها