ایلان ماسک و ویتالیک بوترین

ایلان ماسک و ویتالیک بوترین

ایلان ماسک و ویتالیک بوترین

ایلان ماسک و ویتالیک بوترین در میان صد شخصیت تأثیرگذار مجله تایم در سال 2021

 

به گزارش یوتودی، ایلان ماسک و بوترین در بخش نوآوران برتر سال 2021 قرار دارند و به ترتیب، آریانا هافینگتون، تاجر معروف و الکس اوهانیان، بنیانگذار ردیت در رابطه با آنها مطالبی را نوشته اند. هافینگتون در نوشته خود ماسک را به خاطر اینکه زندیگش را وقف از بین بردن محدودیت ها کرده ستوده است. اوهانیان نیز نوشته که به خود افتخار می کند که میراث در حال رشد بوترین را مشاهده می نماید.

این اولین بار است که نام بوترین به لیست صد شخصیت تأثیرگذار مجله تایم در سال 2021 وارد می شود. با این حال، نام ایلان ماسک پیش تر نیز در این مجله وجود داشت.

اتریوم در سال 2021 تاریخ سازی کرد و با اکوسیستم امور مالی غیرمتمرکز یا دیفای به نیرویی غالب در صنعت ارزهای دیجیتال تبدیل شد و در کنار بیت کوین، به پیشرفت صنعت ارزهای دیجیتال کمک شایانی کرد. در کنار آن، هیجانات پیرامون توکن های غیرقابل معاوضه نیز بر تاریخ سازی اتریوم اضافه کرد.

جالب است بدانید در این لیست، نام نجیب بوکله، رئیس جمهور السالوادور نیز وجود دارد. بوکله اخیراً تصمیم گرفت تا بیت کوین را در کشورش به عنوان واحد پول قانونی بپذیرد و السالوادور به اولین کشوری تبدیل شد که این کار را انجام می دهد.

در این لیست، نام بریتنی اسپیرز، سیمون بیلز، دونالد ترامپ و تاکر کارلسون نیز به عنوان تأثیرگذارترین افراد در سال 2021 وجود دارد.

 

1400/6/26

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها