بار سنگین ایجاد یک ارز رمز نگاری

ایلان ماسک” میگوید ایجاد یک ارز رمز نگاری بار سنگینی بر روی شانه  است.

“ایلان ماسک” مدیر عامل “تسلا” و ” اسپیس ایکس”، در روز شنبه توضیح داد که چرا با توسعه دهندگان دوج‌کوین برای بهبود ارزهای رمزنگاری میم هم‌کاری می‌کند و تعدادی از مزایای این کار را توضیح داد.

همان‌طور که می‌دانید “ایلان” در 12 مه از بیت کوین به دلیل استفاده زیاد سوخت های فسیلی و آلایندگی شکایت کرد.

در روز بعد شاید برای آرام کردن جامعه رمزنگاری، بیان کرد که هنوز هم به ارزهای رمزنگاری اعتقاد دارد.

و در همان روز اعلام کرد که با توسعه دهندگان دوج‌کوین برای کاهش مصرف انرژی استخراج ارزهای مبتنی بر میم همکاری میکند.

در واقع بر اساس گفته های “راس نیکول” یکی از توسعه دهندگان موقت دوج‌کوین، “ماسک” در سال 2019 با توسعه دهنگان دوج‎کوین صحبت کرده و آنها را تشویق کرده تا عمل‌کرد معاملات را بهبود بخشند و نظرات و مشاوره های خود را با آن‌ها به اشتراک گذاشته است.

“نیکول” هم‌چنین گفت: 1) تیم توسعه دهنده دوج‌کوین امیدوارند با کاهش مصرف برق جلب توجه کنند. 2) “ماسک” از آوریل سال 2019 در تیم توسعه دهندگان حضور داشته (در آن زمان اعلام کرد که دوج ارز رایح اوست). 3) ماسک برای تامین بودجه تیم پیشنهاد داده بود، اما پیشنهاد حمایت مالی او همانند بسیاری دیگر از حامیان بالقوه رد شده بود.

دیروز یکی از طرفداران دوج کوین توضیح داد که چرا فکر میکند دوج کوین که ماسک آن را به عنوان “ارز رمزنگاری مردمی” یاد می‌کند بهتر از بیت کوین است. “ماسک” توضیح داده که اگر توسعه دهندگان به خوبی پیشرفت کنند سه مزیت برای دوج کوین وجود دارد: (10 برابر) زمان تولید بلوک سریع‌تر، (10 برابر) اندازه بلوک بزرگتر، و (100 برابر) هزینه معاملات کمتر.

وقتی از “ماسک” پرسیدند که چرا به جای حمایت از دوج کوین، یک ارز رمزنگاری ایده آل جدید ایجاد نمی‌کند، پاسخ شگفت انگیزی داد و گقت ایجاد ارز رمز نگاری از ابتدای کار بار سنگینی روی دوش است.

این پاسخ زمانی جالب‌تر می‌شود که بدانید “بیلی مارکوس” خالق دوج کوین گفت که نوشتن نرم افزار دوج فقط دو ساعت طول کشیده است.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در print
Print
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 15 دقیقه است

    0
    افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
    ()
    x