ایجاد یک بازار جدید NFT توسط پروتکل Taker

پروتکل Taker مبلغ 3 میلیون دلار برای ایجاد یک بازار کاملاً جدید NFT جمع آوری می کند

 

پروتکل Taker، یک پروتکل نقدینگی رمزارزی برای صنعت NFT، مبلغ ۳ میلیون دلار از سرمایه گذاران مختلف جمع آوری کرده است و اکنون آماده ایجاد خط جدیدی در خرید و فروش NFT در بازار رمزارزی است.

پروتکل Taker یک تجربه جدید در بازار NFT ایجاد می کند. با توجه به ماهیت NFT ها، راه حل های صنعت DeFi را نمی توان به راحتی در بازار پیاده کرد، که از نظر نقدینگی کلی بازار مسئله مهمی را ایجاد می کند. ارزش هر توکن غیرمثلی (NFT) بسیار ناپایدار است و گاهی به دلیل کمبود خریدار تقریباً به صفر می رسد NFT .ها محصولات فوق العاده ای هستند که هنوز نمی توان آنها را با نقدینگی بالا معامله کرد .

پروتکل Taker این مشکل را با اجازه دادن به وام دهندگان و وام گیرندگان برای تسویه و اجاره دارایی هایی مانند NFT ها حل خواهد کرد. با افزودن جریان های نقدینگی جدید، بازارها، از جمله بازار NFT، برای سرمایه گذاران بالقوه لذت بخش تر می شوند و منابع جدید سرمایه جذب می کنند.

وجوه جمع آوری شده در این دور سرمایه گذاری به Taker کمک می کند تا نسخه نهایی پروتکل را در چندین زنجیره مانند اتریوم، سولانا، بایننس اسمارت چین و پالی گان راه اندازی کند. به لطف حمایت ذینفعان، این پروژه قادر به توسعه خود خواهد بود.

 

1400/6/31

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.