اولین دوره لاتاری Lumenswap

اولین دوره لاتاری Lumenswap

اولین دوره لاتاری Lumenswap

Lumenswap اولین دور لاتاری خود را راه اندازی می‌کند.

 

Lumenswap یک صرافی غیرمتمرکز است که مبادله و تجارت دارایی های دیجیتال را انجام می دهد. این پلتفرم بر روی بلاک چین Stellar ساخته شده است و به کاربران اجازه می دهد تا تجارت را از طریق مبادله آن به طور یکپارچه شناسایی کنند.

کاربران در این پلتفرم این شانس را دارند که جفت‌ ارزهای معاملاتی خود را ایجاد کنند و حتی با جفت‌های معاملاتی موجود در یک شبکه توزیع‌شده معامله کنند. همچنین برای اجرای صحیح معاملات، از ویژگی محدودیت سفارشات برخوردار است.

Lumenswap همچنین دارای یک سرویس مبادله است که بهترین نرخ‌ها را در مورد دارایی‌هایی مانند ETH، (LSP  توکن Lumenswap)، USDC، USDT، USDS، PEN و DOGET به کاربران می‌دهد. از آنجایی که مبتنی بر یک مدل غیرمتمرکز در Stellar است، همه شبکه‌های عمومی Stellar آن در Lumenswap در دسترس هستند.

این صرافی غیرمتمرکز با شبیه‌سازی لاتاری‌های حقیقی به کاربران خود این امکان را می‌دهد که با خرید بلیط در این قرعه‌کشی شرکت کنند، تنها با این تفاوت که پول خود را به صورت توکن استلار (XLM) دریافت می‌کنند. کاربران برای شرکت در این لاتاری کافی‌است که توکن این صرافی (LSP) را به یک آدرس انتقال دهند.

 

ambcrypto

1400/8/24

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها