انتشار کوین جدید آرژانتین

انتشار کوین جدید آرژانتین

انتشار کوین جدید آرژانتین

استان مسیونس آرژانتین قصد دارد “استیبل کوین” خود را منتشر کند.

استان “میسیونس” آرژانتین هفته گذشته خبر داد که قصد دارد کوین منحصر به خود را منتشر کند، این بخشی از طرح اقتصادی آنها برای ایجاد نوسازی ساختار استان، با استفاده از فناوری بلاک‌چین و ارزهای رمزنگاری شده است. این طرح که در بخش فناوری مالی بلاک‌چین و کریپتو ارائه شده است، قانون جدیدی است که هفته گذشته توسط نمایندگان تصویب شده و همچنین قرار است بسیاری از کارهای مربوط به استان دیجیتالی شود.

این قانون “استان میسیونس” را به اولین استانی تبدیل می‌کند که ایجاد ثبات بیت کوین در آرژانتین را اجرا می‌کند. انتشار این پایگاه “کوین” به “میسیونس” کمک می‌کند تا ابزار مالی دیگری برای معامله با نهادهای خصوصی و دولتی آرژانتین در اختیار داشته باشد. این قانون در حوزه بلاک‌چین شامل استفاده از بلاک‌چین برای صدور اسناد و گواهینامه‌هایی است که اکنون به صورت فیزیکی صادر می‌شوند.

گواهینامه های سبز

این ابتکار بلاک‌چین یک انگیزه بزرگ سبز دارد. یکی دیگر از اهداف این قانون حمایت از صدور “پیوند سبز” است که کمک های زیست محیطی این استان به جهان را تأیید می کند. این گواهی در بلاک چین صادر می‌شود تا به روشی غیرقابل تغییر، میزان جذب اثر کربن منطقه تولید توسط جنگل‌های “میسیونس” را تأیید می‌کند.

با این حال، جزئیات فنی این پیشنهاد کاملا مشخص نیست. در آیین‌نامه‌ی جدید مشخص نشده که آیا این استان بلاک‌چین منحصر به خود را ایجاد می کند یا این ابتکارات را در یک پروژه‌ی بلاک چین موجود، صادر می کند.

1400/4/31

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در print
Print
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 15 دقیقه است

    0
    افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
    ()
    x