انتشار صدور منفی اتریوم

انتشار صدور منفی اتریوم

 انتشار صدور منفی اتریوم

اتریوم اولین هفته متوالی است که شاهد انتشار صدور منفی را بود.

شبکه اتریوم اولین هفته متوالی است که با انتشار عرضه منفی مواجه شده است ، زیرا بازارهای حباب دار باعث افزایش مداوم کارمزدهای تراکنش می شوند.

پس از ارتقای لندن که در اوایل آگوست انجام شد و یک مکانیسم رایت در بازار کارمزد اتریوم ایجاد کرد، با هر تراکنش انجام شده در شبکه، مقدار کمی از اتر ETH))  از بین رفته است.

با حفظ قیمت بنزین در سطوح بالا، اتریوم هفت روز متوالی شاهد انتشار تورم زدایی شبکه بوده است، به این معنی که اتریوم بیشتر از میزان تولید شده از طریق استخراج،  سوزانده شده است. برای اینکه اتریوم به طور مداوم بلوک های ضد تورم تولید کند، قیمت گاز باید به طور مداوم تقریباً بالای 150 gwei باقی بماند.

یکی از موسسان EthHub گفت که انتظار ضد تورمی شدن اتریوم تا قبل از “ادغام” را نداشته است. ادغام یا Merge به ادغام شدن بلاکچین اتریوم با Beacon Chain اتریوم 2 اشاره دارد که اولین مراحل آن در نیمه اول سال 2022 خواهد بود.

از زمان ارتقاء لندن، بیش از 724.400 اتریوم  به ارزش 3.1 میلیارد دلار سوزانده شده است. ساسانو تاکید دارد که ارتقا اتریوم قیمت بنزین را افزایش نداده بلکه آن را قابل پیش بینی تر کرده است. او گفت: «برخلاف تصور عمومی، EIP-1559 قیمت گاز را افزایش نداده است و در واقع کمک قابل توجهی به افزایش تقاضا کرده است و  به طور کلی منجر به ایجاد یک شبکه روان تر شده است».

cointelegraph

1400/8/11

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در print
Print
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x