انتشار صدور منفی اتریوم

انتشار صدور منفی اتریوم

 انتشار صدور منفی اتریوم

اتریوم اولین هفته متوالی است که شاهد انتشار صدور منفی را بود.

شبکه اتریوم اولین هفته متوالی است که با انتشار عرضه منفی مواجه شده است ، زیرا بازارهای حباب دار باعث افزایش مداوم کارمزدهای تراکنش می شوند.

پس از ارتقای لندن که در اوایل آگوست انجام شد و یک مکانیسم رایت در بازار کارمزد اتریوم ایجاد کرد، با هر تراکنش انجام شده در شبکه، مقدار کمی از اتر ETH))  از بین رفته است.

با حفظ قیمت بنزین در سطوح بالا، اتریوم هفت روز متوالی شاهد انتشار تورم زدایی شبکه بوده است، به این معنی که اتریوم بیشتر از میزان تولید شده از طریق استخراج،  سوزانده شده است. برای اینکه اتریوم به طور مداوم بلوک های ضد تورم تولید کند، قیمت گاز باید به طور مداوم تقریباً بالای 150 gwei باقی بماند.

یکی از موسسان EthHub گفت که انتظار ضد تورمی شدن اتریوم تا قبل از “ادغام” را نداشته است. ادغام یا Merge به ادغام شدن بلاکچین اتریوم با Beacon Chain اتریوم 2 اشاره دارد که اولین مراحل آن در نیمه اول سال 2022 خواهد بود.

از زمان ارتقاء لندن، بیش از 724.400 اتریوم  به ارزش 3.1 میلیارد دلار سوزانده شده است. ساسانو تاکید دارد که ارتقا اتریوم قیمت بنزین را افزایش نداده بلکه آن را قابل پیش بینی تر کرده است. او گفت: «برخلاف تصور عمومی، EIP-1559 قیمت گاز را افزایش نداده است و در واقع کمک قابل توجهی به افزایش تقاضا کرده است و  به طور کلی منجر به ایجاد یک شبکه روان تر شده است».

cointelegraph

1400/8/11

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها