انتشار اپ super wallet توسط پی پال

انتشار اپ super wallet توسط پی پال

انتشار اپ super wallet توسط پی پال

سرویس پرداخت جهانی پی پال، سرانجام اپ super wallet را منتشر کرد

 

طبق گزارش وبسایت کریپتوپوتیتو، برنامه جدید، سرویس PayPal Savings را با مشارکت با بانک synchrony به کاربران ارائه میکند. این حساب پس انداز با نرخ بهره 0.4% و بدون هزینه ماهانه یا حداقل موجودی لازم ارائه می شود.

در حالی که این نرخ هنوز بسیار پایین تر از نرخ های ارائه شده توسط بسیاری از سرویس های وام دهی متمرکز و غیرمتمرکز است. اما همچنان نرخ بهره ملی 0.06 را پست سر می‌گذارد.

علاوه بر این، این سرویس همچنین قول داد که پذیرش و نظارت قانونی لازمه‌ای را دارد که موسسات مبتنی بر صنعت رمزنگاری اغلب از آن برخوردار نیستند. سایر ویژگی های جدید شامل مدیریت کارت های هدیه، پرداخت با کدهای QR و .. است. قابل ذکر است که قابلیتهای خرید، ذخیره و فروش رمزارزها. و یک تب مالی که شامل دسترسی به فرصت های پس انداز با بازده بالا و قابلیت های رمزنگاری است نیز ارائه می‌شوند.

این نشان میدهد که super wallet از عملکردهای اولیه یک کیف پول رمزنگاری برخوردار است. این می تواند دسترسی بیش از 400 میلیون کاربر PayPal به ارزهای دیجیتال را در حالی که آنها را با این فناوری آشنا میکند، فراهم کند.

پی پال قاطعانه به صنعت رمزنگاری قدم میگذارد، با توجه به فعالیت اخیر PayPal در فضای رمزنگاری، معرفی این سرویس جدید در یک برنامه جدید تعجب آور نیست.

 

1400/7/1

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *