الگوی صعودی روی نمودار سولانا

تحلیل قیمت سولانا؛ الگوی صعودی روی نمودار

 

به گزارش کوین تلگراف، قیمت ارز دیجیتال سولانا روز گذشته مجدداً کاهش یافت. کاهش قیمت این روزهای سولانا به‌دنبال اختلالی است که هفته گذشته در شبکه اصلی این ارز دیجیتال رخ داد و سبب شد تا اعتمادبه‌نفس سرمایه‌گذاران خدشه‌دار شود.

طرفداران سولانا این شبکه لایه اول را به‌عنوان رقیب اصلی اتریوم معرفی می‌کنند. کاربران به خاطر سرعت بیشتر و کارمزد کمتر سولانا در مقایسه با اتریوم این دو شبکه را مورد مقایسه قرار می‌دهند.

در تاریخ ۱۴ سپتامبر (۲۳ شهریور) شبکه سولانا با حمله بندآوری خدمات (DoS) مواجه شد و افزایش سرعت پردازش تراکنش‌ها به ۴۰۰,۰۰۰ تراکنش در ثانیه، شبکه را از دسترس خارج کرد. در نتیجه شبکه اصلی سولانا برای ۱۸ ساعت غیرفعال بود و همین موضوع سبب شد تا برنامه‌های غیرمتمرکز فعال در این شبکه هم از دسترس خارج شوند.

با وجود اصلاح گسترده قیمت در روزهای اخیر، انتظار می‌رود که سولانا مجدداً روند صعودی خود را از سر بگیرد، چراکه یک الگوی تکنیکال صعودی در حال شکل‌گیری در نمای بازار این ارز دیجیتال است.

این الگو که «پرچم صعودی» نامیده می‌شود، زمانی شکل می‌گیرد که به‌دنبال یک حرکت صعودی قابل‌توجه (میله پرچم) قیمت در یک کانال نزولی (پرچم) نوسان کند. در صورتی که الگو درست عمل کند، قیمت از خط روند بالای کانال نزولی عبور کرده و معمولاً به اندازه ارتفاع میله پرچم رشد می‌کند.

1400/6/28

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.