اقدامات اجرایی علیه مبادلات رمزنگاری OKEx

اقدامات اجرایی علیه مبادلات رمزنگاری OKEx

 اقدامات اجرایی علیه مبادلات رمزنگاری OKEx

قانونگذار آنتاریو به دنبال اقدامات اجرایی علیه مبادلات رمزنگاری OKEx است.

بر اساس بیانیه ای کمیسیون اوراق بهادار انتاریو OSC  به دنبال این است که علیه Aux Cayes Fintech Co. Ltd که از پلتفرم OKEx استفاده می کند، به دلیل نقض قانون اوراق بهادار انتاریو، شکایت کند.

ادعاهایی که توسط تیم اجرایی OSC در 18 آگوست ارائه شده است، Aux Cayes که در سیشل ادغام شده است، اوراق بهادار و مشتقاتی که در پلتفرم OKEx به ساکنان انتاریو ارائه می‌شد، مطابق قوانین اوراق بهادار انتاریو، الزامات ثبت نام و دفترچه را رعایت نکرده است.

در ماه مارس”OSC   ” آژانس ناظر بر اوراق بهادار در بزرگترین استان کانادا از نظر جمعیت، به پلتفرم های معاملات دارایی های رمزنگاری شده که معاملات مشتقات یا اوراق بهادار را به ساکنان انتاریو ارائه می دهند هشدار داد تا از قوانین اوراق بهادار استان پیروی کنند یا با اقدامات اجرایی مواجه می‌شوند.

Aux Cayes  تا مهلت مقرر 19 آوریل با کمیسیون تماس نگرفت و اقدامات لازم برای جلوگیری از ایجاد حساب های جدید در OKEx  پس از تماس با OSC در 25 ژوئن انجام داد. تیم اجرایی OSC ادعا کرد که Aux Cayes از ارائه اطلاعات مربوط به مشتریان مستقر در انتاریو به کمیسیون،  با استناد به این که اطلاعات در دسترس نیست، خودداری کرد و به آن مشتریان اجازه داد مبادله  OKEx  را انجام دهند.

به طور بالقوه می توان به Aux Cayes دستور داد که معاملات رمزنگاری را متوقف کند و از خرید دائمی اوراق بهادار منع شده و به دلیل عدم رعایت قانون اوراق بهادار انتاریو، میلیون ها جریمه بپردازد. حرکت OSC علیه OKEx جدیدترین سری از اقدامات اجرایی است که تنظیم کننده کانادا در برابر صرافی های رمزنگاری از جمله Poloniex ، KuCoin  و Bybit به دلیل عدم رعایت ثبت اوراق بهادار انتاریو و الزامات دفترچه انجام داده است و در میان بررسی روزافزون مبادلات ارزهای رمزنگاری شده توسط تنظیم کننده ها صورت می گیرد.

1400/5/29

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در print
Print
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 15 دقیقه است

    0
    افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
    ()
    x