افزایش 71 درصدی فانتوم همزمان با رشد اکوسیستم دیفای

همزمان با رشد اکوسیستم دیفای، فانتوم 71 درصد افزایش یافت

توکن مربوط به بلاک چین لایه یک فانتوم (FTM) در 24 ساعت اخیر به دلیل چندین پیشرفت امیدوارکننده در اکوسیستم آن به طور چشمگیری رشد کرده است. بر اساس داده‌های CoinGecko، قیمت فانتوم پس از رشدی 71.6 درصدی به 0.87 دلار رسید. در زمان نگارش این خبر هرچند قیمت کمی عقب‌نشینی کرده است ولی همچنان کندل روزانه آن سبزرنگ است و با قیمت 0.83 دلار معامله می‌شود.

پس از سولانا و آوالانچ، فانتوم به مقصد دیگری برای علاقه‌مندان به دیفای تبدیل شده است. پروژه‌های مختلف ساخته‌شده بر روی شبکه ازجمله پروژه‌های مربوط به تجارت غیرمتمرکز، وام‌دهی و … در هفته‌های اخیر به رشد شبکه کمک شایانی کرده است.

بر اساس داده‌های DeFiLlama، ارزش کل قفل‌شده در بلاک چین فانتوم در ماه گذشته دو برابر شده و از 600 میلیون دلار فراتر رفته است. در همین حال، پروژه‌های بومی این شبکه نیز به‌سرعت رشد کرده‌اند.

تیم توسعه فانتوم در حال حاضر در حال ساخت اکوسیستمی برای برنامه‌های غیرمتمرکزند. همچنین برای تقویت رشد این شبکه، بنیاد فانتوم از برنامه تشویقی به ارزش 250 میلیون دلار خبر داد. این بنیاد اعلام کرد 370 میلیون واحد توکن FTM به‌عنوان پاداش بین پروژه‌هایی که در بستر این شبکه ایجاد شوند توزیع خواهد کرد.

در 30 روز گذشته FTM بیش از 340 درصد افزایش یافته است و به نظر می‌رسد شکستن رکورد 0.94 دلاری که پیش از سقوط بازار در ماه مه ثبت شد برای فانتوم کار سختی نباشد.

1400/6/9

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.