افزایش محبوبیت Dogecoin در بین سرمایه گذاران جدید

افزایش محبوبیت Dogecoin در بین سرمایه گذاران جدید

افزایش محبوبیت Dogecoin در بین سرمایه گذاران جدید

بر اساس گزارش تحقیقات جدید محبوبیت Dogecoin در بین سرمایه گذاران جدید روبه افزایش است.

 

در گزارش Chainalysis جدید گفته شده، که پذیرش سرمایه گذاران جدید در سال 2021 افزایش یافته است و با بازار گاو نرهای رمزنگاری شده در پایان سال 2017 رقابت می کند. این گزارش ادعا می کند که تقاضا و قیمت برای DOGE تا حد زیادی توسط رسانه های اجتماعی هدایت شده.  با این حال شرکت تجزیه و تحلیل ادعا می کند که فعالیت در بلاک چین Dogecoin نشان دهنده جهش در سرمایه گذاری و پذیرش کاربران جدید است.

این گزارش ادعا می کند که سرمایه گذاران برای اولین بار در شش ماه گذشته اقدام به خرید DOGE کرده اند که در حال حاضر یک چهارم کل عرضه سکه را تشکیل می دهند، این رقم در ژوئیه 2020 تنها 9 درصد بوده است.

سرمایه گذاران بلند مدت در DOGE ، در مدت مشابه کاهش یافته و از 30 درصد در جولای 2020 به 20 درصد در ماه گذشته کاهش یافت.

با وجود سرمایه گذاری جدید گزارشات Chainalysis نشان می‌دهد که تعداد زیادی DOGE در کیف پول سرمایه گذاران نهنگ متمرکز است. در حالی که یک تا دو میلیون کاربر فعال بلاک‌چین کابران DOGE هستند، مالکیت تعداد کمی را واحدها دارند. Chainalysis حدس می زند که این کیف ها، یا نماینده مبادلات خرده فروشی یا سرمایه گذاران اولیه هستند.

گزارش مشابهی توسط برنامه تجاری تجاری Robinhood نشان داد که حجم Dogecoin امسال افزایش یافته است. بر اساس پلتفرم معاملاتی 62 درصد از درآمد ارزهای رمزپایه آن در سه ماهه دوم از معاملات DOGE تأمین می شد، در حالی که در سه ماهه اول 34 درصد بود.

1400/5/30

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها