افزایش قیمت REN

افزایش قیمت REN

افزایش قیمت REN

افزایش 340 درصدی قیمت REN

 

رمز ارز Ren یک پروتکل بلاکچین که برای ایجاد قابلیت همکاری و نقدینگی بین سیستم شبکه‌های مختلف بلاکچین طراحی شده است، طی یک و نیم ماه گذشته با افزایش فعالیت در بخش مالی غیرمتمرکز (DeFi)  با رشد قابل توجهی رو به رو شده است.در حالی که حجم معاملات 24 ساعته آن 443 درصد افزایش یافت و به 673 میلیون دلار رسیده است.

سه دلیل برای افزایش قیمت REN عبارتند از : افزایش مداوم فعالیت شبکه و ارزش کل دارایی قفل شده (TVL)  در RenVM، راه اندازی یکBridge  ( پروتکل ارتباطی) Arbitrum و انتشار RenVM Greycore به عنوان تست نت (شبکه آزمایشی) شبکه .

جهش قیمتی که در 15 سپتامبر مشاهده شد، عمدتا به دلیل انتشار یک Bridge  (پروتکل ارتباطی) Arbitrum، به عنوان یک راه حل مقیاس پذیری لایه دو اتریوم است، که جهت میزبانی برنامه‌های غیرمتمرکز که با ویژگی سرعت بالاتر و با هزینه کارمزد کم تر برای استفاده کاربران طراحی شده است.

شبکه اتریوم با هزینه‌های زیاد و تاخیر در زمان معاملات روبرو شده است، که این امر استفاده بسیاری از کاربران از پروتکل‌های مربوط به DeFi یا توکن‌های غیرمثلی NFT  را در شبکه مختل کرده است. محیط کم هزینه Arbitrum تبدیل به یک محیط DeFi جذاب برای هولدرهای BTC شده است.

قابل ذکر است که ارزش کل دارایی قفل شده (TVL)  در Arbitrum از طریق پروتکل Ren تا 15 سپتامبر 7.75 میلیون دلار بوده است.

 

1400/6/26

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها