افزایش قیمت جدید کاردانو(ADA)

افزایش قیمت جدید کاردانو(ADA)

افزایش قیمت جدید کاردانو(ADA)

سقف تاریخی (ATH)جدید کاردانو(ADA) در 2.97 دلار و رشد آن در شبکه‌های اجتماعی

 

Cardano (ADA) که در حال حاضر سومین ارز رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار است، ATH نزدیک به 2.97 دلار را ثبت کرده است، افزایش اخیر قیمت این آلت کوین در پی توسعه و به روز رسانی های متعددزنجیره ای در قالب ارتقاء Alonzo است.

قیمت ADA در ابتدای ماه آگوست 1.36 دلار بود و در حال حاضر قیمت آن در طول سه هفته حدود دو برابر شده است، زیرا در حال نزدیک شدن به پروژه به روز رسانی پلتفرم کاردانو است. هارد فورک Alonzo برای 12 سپتامبر برنامه ریزی شده و این ادغام قرارداد هوشنمد، دوره جدیدی از Dapps و Defi ایجاد می‌کند.

ارتقا قرارداد هوشمند هاردفورک همانطور که روی قیمت اترویم تاثیر داشته است، بر روی قیمت ADA نیز نقش مهمی ایفا خواهد کرد. ADA هنوز ATH های خود را آزمایش مجدد نکرده و پس از این می‌تواند رکوردهای جدیدی را بشکند.

کاردانو همچنین دارای ردپای قوی در شبکه های اجتماعی است که روزبه روز افزایش داشته است، از نظر رسانه های اجتماعی ADA اوج جدیدی خواهد داشت و در کوتاه مدت از بیت کوین پیشی می‌گیرد.

قیمت ADA در حال حاضر 3 دلار است و هر حرکت از اینجا به بعد یک ATH جدید خواهد بود. این آلت کوین از Binance Coin (BNB) پیشی گرفته و رتبه سوم را از نظر ارزش بازار کسب کرده است زیرا ارزش آن نیز نزدیک به 100 میلیارد دلار است. تنها چند هفته تا ارتقاء Alonzo  باقی مانده و کاردانو سرانجام می تواند به تبلیغات “قاتل اتریوم” برسد.

 

1400/6/2

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *