افزایش سرمایه یک شرکت استخراج بیت کوین

افزایش سرمایه یک شرکت استخراج بیت کوین

افزایش سرمایه یک شرکت استخراج بیت کوین

افزایش سرمایه 431 میلیون دلاری یک شرکت استخراج بیت کوین

 

Genesis Digital Assets، یک شرکت بزرگ استخراج بیت کوین، اخیرا 431 میلیون دلار افزایش سرمایه داده است تا فعالیت خود را در آمریکا و اروپای شمالی گسترده تر کند.

این جذب سرمایه به کمک یکی از شرکت های بزرگ سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال Paradigm صورت گرفت. این شرکت همچنین حامی صرافی های کوین بیس و FTX نیز هست. طبق اعلام شرکت Genesis، مت هوانگ، هم بنیانگذار شرکت Paradigm، به هیئت مدیران این شرکت ملحق شده است.

دیگر شرکت ها و موسسه های مالی بزرگ مثل Stone Ridge، Ribbit، Kingsway و غیره حدود 11 میلیارد دلار دارایی را مدیریت می کنند. در ماه جولای 2021 شرکت Kingsway، 125 میلیون دلار سرمایه برای Genesis جذب کرد.

مارکو استرنگ، مدیرعامل و هم بنیان گذر شرکت Genesis، اشاره داشت سرمایه های جدید به شرکت کمک می کند تا با رسیدن به سال 2023 ظرفیت استخراج خود را به 1.4 گیگاوات برسانیم. او افزود، این افزایش سرمایه منجر می شود، عملیات استخراج بیت کوین را به مکان هایی که انرژی پاک به راحتی در آنجا به دست می آیند، منتقل کنیم.

این شرکت بزرگ استخراج بیت کوین در آمریکا، اخیرا به شکلی فعالانه و با انباشت سخت افزارهای مناسب، در حال افزایش قدرت استخراج بیت کوین بوده است. این شرکت 20 هزار دستگاه ماینر جدید از غول استخراج چینی Canaan خریداری کرده. همچنین قراردادی مبنی بر خرید 180 هزار دستگاه بیشتر در آینده را نیز امضا کرده است.

 

1400/7/1

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها