افزایش سرمایه گذاری در محصولات اتریوم

افزایش سرمایه گذاری در محصولات اتریوم

افزایش سرمایه گذاری در محصولات اتریوم

 سرمایه گذاری در محصولات اتریوم در حال افزایش چشمگیر

 

پلتفرم Blockchain Insights در حال تشریح مواردی است که علاقه به سرمایه گذاری در محصولات اتریوم را نشان می‌دهد. بر اساس گزارش جدید این شرکت، دارایی های تحت مدیریت AUM تمام محصولات سرمایه گذاری در 30 روز گذشته به 54.8 میلیارد دلار رسیده است که با وجود خروجی متوسط، رشد 57.3 درصدی را نشان می‌دهد.

بر اساس این گزارش محصولات مبنی بر اتریوم هم 13.8 میلیارد دلار افزایش داشته که سریع ترین میزان رشد در محصولات سرمایه گذاری بوده است . محصولات مبنی بر اتریوم 25.2 درصد از سهم بازار را در سال جاری به دست آورده اند.

محصولات اتریوم پس از پروتکل اخیر هاردفورک لندن و رشد بازار توکن‌ها (NFT) رشد قابل توجهی داشته، همچنین با توجه به این که محصولات اتریوم به افزایش حجم معاملات روزانه کمک می‌کند، در ماه آگوست 46.6 درصد افزایش یافته و به 544 میلیون دلار رسیده است.

این افزایش تا حد زیادی به محصولات ردیابی اتریوم به ویژه  Grayscale مربوط است که به طور روزانه افزایش 105.9 درصد به ارزش 193.3 میلیون دلار را نشان می‌دهد.

بر اساس این گزارش رشد AUM در محصولات سرمایه گذاری دارایی های دیجیتال در حالی صورت گرفت که قیمت ارزهای رمزنگاری شده در ماه گذشته افزایش یافت و بیت کوین  و اتریوم به ترتیب 49.7 و 57.4 درصد افزایش یافتند.

1400/6/5

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها