افزایش سرمایه سمگا،تپکو و فولای

افزایش سرمایه سمگا،تپکو و فولای

افزایش سرمایه سمگا،تپکو و فولای

خبر مهم برای سهامداران سمگا،تپکو و فولای / افزایش سرمایه کدام نماد بیشتر است؟

 

براساس اخبار سایت کدال برخی از شرکت‌های بورسی تصمیم به افزایش سرمایه گرفتند. برخی دیگر هم مجامع عمومی عادی سالیانه خود را برگزار کردند و سودهای تقسیمی را بر اساس عملکرد شرکت محاسبه کردند.

شرکت صنایع فولاد آلیاژی یزد(فولای) افزایش سرمایه خود را از محل سود انباشته به مبلغ ۳۳ میلیارد تومان می‌دهد. شرکت صنعتی بهشهر(غبشهر) هم افزایش سرمایه ۷۶۶ درصدی خود را از محل سود انباشته و مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها به منظور اصلاح ساختار مالی می‌دهد.

شرکت درازک هم افزایش سرمایه ۱۳۶ درصدی خود را از محل آورده نقدی با سلب حق تقدم از سهامداران فعلی به منظور انجام مخارج سرمایه‌ای جهت ایجاد و خرید دارایی‌های ثابت مشهود و تامین سرمایه در گردش به مبلغ ۱۲۱ میلیارد تومان می‌دهد.

شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکو(تپکو) هم در مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده این شرکت به ازای هر سهم این شرکت سودی را تقسیم نکرد. همچنین شرکت پست پیشگامان بادپا(پپارسی) در مجمع این شرکت به ازای هر سهم شش ریال سود تقسیم کرد.

شرکت بانک قرض الحسنه رسالت(وسالت) هم در مجمع عمومی عادی سالیانه خود به ازای هر سهم ۶۲ ریال سود تقسیم کرد.

شرکت توسعه سرمایه و صنعت غدیر (سغدیر) در مجمع این شرکت به ازای هر سهم ۱۱۴ تومان سود نقدی تقسیم کرد.

مجمع شرکت گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران(سمگا) با افزایش سرمایه ۱۲۲ درصدی از محل سود انباشته و اندوخته شرکت موافقت کرد.

 

1400/6/27

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *