افزایش رشد توکن ها و بیت کوین

افزایش رشد توکن ها و بیت کوین

بازار ارزهای رمزنگاری شده 170 میلیارد دلار رشد کردند و توکن‌های بیت کوین و “DeFi” پیشرو هستند:

 https://beincrypto.com/crypto-markets-surge-170-billion-bitcoin-defi-tokens

بازارهای رمزنگاری  بیش از 170 میلیارد دلار به کل سرمایه بازار، باز می‌گردانند.

طبق گفته “”Coin Gecko بازارهای ارزهای رمزنگاری شده با تکیه بر حرکت محکم آخر هفته، امروز با رشد  بیش از 11درصد در بازار روبه رو است، این رقم در حال حاضر در بالا ترین سطح خود یعنی حدود 1.6 تریلیون دلار است.

بیت کوین کاتالیزور این حرکت بوده و با افزایش 13 درصدی در روز صعود کرده و به بالاترین قیمت خود، حدود 39،500 دلار رسیده است. اما از آن زمان اندکی عقب نشینی کرده و در حال حاضر با قیمت 38،850 دلار معامله می شود.

این حرکت( BTC ) تنها در عرض چند ساعت، بیش از یک ماه ضرر را، از بین برده است. بیت کوین طی یک ساعت 12 درصد افزایش یافت و بدیهی است که در پی انتشار این شایعه، قیمت  بیت کوین در چین هم افزایش یافته است.

وقفه ای بالاتر از این می تواند حرکت قیمت‌ها را خیلی سریع افزایش دهد ، اگرچه میانگین متحرک در 200 روز گذشته،  هم‌چنان روند نزولی دارد، اما پس از هفته‌ها فروش بی‌ارزش، توکن‌های مرتبط با DeFi نیز افزایش چشم‌گیری داشتند.  دارایی‌هایی که عمل‌کرد بالایی داشتند شامل: (AMp) افزایش 40٪ ، SUSHI 19٪ ، (RUNE) اضافه کردن 17٪ بودند.

بر اساس گزارش ” DappRadar”، میزان دارایی قفل شده (TVL) در پروتکل های مختلف بخش بلاک چین  نیز همراه با قیمت رمزها افزایش یافته است و رشد 7% داشته و به 98.4 میلیارد دلار رسیده است و در بالاترین سطح از اواسط ژوئن قرار دارد.

1400/05/04

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها