افزایش تعداد کاربران بازی Splinterlands

افزایش تعداد کاربران بازی Splinterlands

افزایش تعداد کاربران بازی Splinterlands

افزایش 2.5 برابری تعداد کاربران پلتفرم بازی Splinterlands در 30 روز

 

اسپلینترلندز (Splinterlands)، یک محیط بازی با امکان بازی برای درآمد، یک نقطه عطف جدید را به انجام رساند؛ تعداد بازیکنان فعال روزانه از سطح 260,000 بازیکن فعال فراتر رفته است.

اکوسیستم جدید GameFi Splinterlands، که توکن های غیر مثلی (NFT) را به عنوان کارت های بازی ادغام کرده است، از نقطه عطف 260,000 بازیکن روزانه عبور کرده است.

با توجه به پلتفرم تجزیه و تحلیل dApps و DeFi DappRadar، بازی اسپلینترلندز در حال حاضر بیشترین بازیکن را در بین بازی های غیر متمرکز جهان دارد.

بر اساس برآوردهای تیم این بازی، پایگاه داده کاربران اسپلینترلندز در دو ماه گذشته به شدت شد کرده است. افزایش خالص معیارهای پخش روزانه در 30 روز گذشته از 2.5 برابر بیشتر شده است. در دو ماه گذشته، پایگاه داده کاربران تقریبا 10 برابر افزایش یافته است.

در سه ماهه چهارم سال 2021 ، بیش از 50 درصد از کاربران اسپلینترلندز به روزرسانی Summoner Spellbook را خریداری کردند که به بازیکنان اسپلینترلندز اجازه می دهد تا کارت های خود را به طور دائم در اختیار داشته باشند و هنگام بازی پاداش دریافت کنند.

اسپلینترلندز برای بازیکنان پاداش هایی به نام Dark Energy Crystals (DEC) ارائه می دهد

توسعه دهندگان اسپلینترلندز از افزایش علاقه به محصول خود و آخرین ارتقاء مهم آن هیجان زده هستند. یک جامعه پرشور و در حال رشد همچنان کانون تمرکز تیم است.

این استخر از رمزارز اسپلینترلندز، Dark Energy Crystals (DEC)، پشتیبانی می کند.

 

1400/6/31

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها