افزایش ارزش کل قفل شده در دیفای

علیرغم رکود بازار، ارزش کل قفل شده در دیفای همچنان رو به افزایش است

 

بر اساس آمار defillama، طی روز اخیر TVL دیفای 2.1 درصد افزایش یافته و پلتفرم آوه با 7.4 درصد، بیشترین میزان را از نظر TVL داشته است. در روز گذشته میزان TVL پلتفرم آوه 2.69 درصد افزایش یافته با این حال، نسبت به هفته اخیر، 4.23 درصد پایین تر است.

در گزارش قبلی بیت کوین نیوز در رابطه با TVL اتریوم، 130 میلیارد دلار ارزش در این بلاک چین سپرده گذاری شده بود. با این حال، بر اساس آمار کنونی، این رقم به 128.1 میلیارد دلار رسیده است. تغییرات هفت روزه TVL نشان می دهد که این معیار برای اتریوم 0.23 درصد کاهش یافته است. در همین حال اما با افزایش صد درصدی ارزش کل قفل شده دیفای در بلاک چین سولانا رو به رو بوده ایم.

سولانا با 11.54 میلیارد دلار ارزش قفل شده در روز سه شنبه خود را به عنوان سومین بلاک چین بزرگ در کل اقتصاد ارزهای دیجیتال مطرح کرده است. TVL ترا نیز در هفته های اخیر بسیار افزایش یافته و به 10.38 میلیارد دلار رسیده است.

پالیگان و بایننس اسمارت چین اما در روزهای اخیر اما با کاهش در TVL مواجه بودند چرا که نسبت به پروتکل های بلاکچینی جدیدتر مقداری قدیمی تر هستند. با این حال، علیرغم کاهش 1.09 درصدی TVL بایننس اسمارت چین، این شبکه با 16.6 میلیارد دلار همچنان در جایگاه دوم قرار دارد.

 

1400/6/25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.