اعلام مقررات جدیدی برای توکن ها

اعلام مقررات جدیدی برای توکن ها

اعلام مقررات جدیدی برای توکن ها

قانونگذاران دبی، مقررات جدیدی برای توکن ها اعلام کردند.

سازمان خدمات مالی دبی (DFSA)  یک چارچوب قانونی برای توکن های سرمایه گذاری ایجاد کرده تا به عنوان بخشی از تلاش های خود برای تحریک محیط مالی و فناوری دیجیتال و در عین حال برآورده کردن خواسته ها و الزامات بازیگران بازار باشد.

DFSA یک نهاد نظارتی مستقل در دبی است که مسئول نظارت و تنظیم قوانین شرکت های خدمات مالی است که می خواهند در این شهر فعالیت کنند.

طبق گزارش خبرگزاری اماراتی WAM، چارچوب نظارتی DFSA، توکن‌های سرمایه‌گذاری را به عنوان «یک توکن امنیتی یا یک توکن مشتق» تعریف می‌کند.

این گزارش خاطرنشان می کند که ایجاد یک ساختار نظارتی جدید اولین گام در رژیم دارایی های دیجیتال DFSA است که منعکس کننده پیشنهادات ارائه شده است.بر اساس گزارشی در ماه مارس قانونگذار مالی دبی از مردم خواست که برای قوانین ارزهای رمزنگاری پیشنهادات خود را ارائه دهند.

DFSA همچنین در حال کار بر روی طرح هایی برای اوراق بهادار غیر بورسی است که تحت پوشش چارچوب نظارتی توکن های سرمایه گذاری قرار ندارند.

پیش‌بینی می‌شود که این ارزها شامل ارزهای دیجیتال، توکن‌های کاربردی و استیبل کوین‌های خاص باشد. انتظار می رود که DFSA یک مقاله در سه ماهه چهارم سال جاری منتشر کند.

cointelegraph

1400/8/4

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها